Jump to content
IGNORED

Zagreb


*edited by mod

Recommended Posts

idem u zagreb prvi put u životu, i ta činjenica mi je totalni jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej.al imam pitanje, pošto ću biti svega dan i po, a treba da pazarim neki udžbenik "nuklearna energetika", gde da odem?ako ima preporuka a da nisu skriptarnice već prave knjžare koje rade do 20h il duže, to bi mi značilo.jer ću ići u kupovinu posle radnog vremena.
Ja imam negde knjigu nuklearna energetika u PDF-u. Našao, Dragoslav Popović, 1978 godina pre Hristovog rođenja. Edited by Utvara
Link to comment
  • 3 years later...

Idem u Zagreb na dva i po dana. Izucio sam sve, nema tu mnogo sta. Jedino me zanimaju neki sveziji saveti u vezi nekih kafica, pabova, alternativa, underground taj fazon neki. Pa bih bio zahvalan ako imamo Purgera ili poznavaoca da malo pomogne :)

Link to comment

Idem u Zagreb na dva i po dana. Izucio sam sve, nema tu mnogo sta. Jedino me zanimaju neki sveziji saveti u vezi nekih kafica, pabova, alternativa, underground taj fazon neki. Pa bih bio zahvalan ako imamo Purgera ili poznavaoca da malo pomogne :)

pu,pu daleko bilo :fantom:
Link to comment

Idem u Zagreb na dva i po dana. Izucio sam sve, nema tu mnogo sta. Jedino me zanimaju neki sveziji saveti u vezi nekih kafica, pabova, alternativa, underground taj fazon neki. Pa bih bio zahvalan ako imamo Purgera ili poznavaoca da malo pomogne :)

lol

Link to comment
  • 3 weeks later...

Bilo nam bas fino u Zagrebu. Treba otici bar na 2-3 dana. Preko airbnb smo nasli odlican smestaj na savrsenoj lokaciji za relativno male pare, pa ako nekom zatreba nek trazi. I gazdarica je odlicna. Nismo nesto nocu ni izlazili, samo u par kafica i pivnica.

Link to comment

Bilo nam bas fino u Zagrebu. Treba otici bar na 2-3 dana. Preko airbnb smo nasli odlican smestaj na savrsenoj lokaciji za relativno male pare, pa ako nekom zatreba nek trazi. I gazdarica je odlicna. Nismo nesto nocu ni izlazili, samo u par kafica i pivnica.

E ajde malo detaljnije, "otvara" mi se neki privatno poslovni put tamo gde mi se nekako ne bi isplatilo da se vraćam pa opet da idem u par dana. Radije bih ostao u ZG.
Link to comment

Зависи шта те интересује, Загреб је интересантан и лијеп град. Додуше ја сам испао из фазона шетања по свиркама, више се концентришем шта има у граду од активности за дјецу, задњи пут био прошло љето онако мало успут десет дана. На страници туристичке заједнице имаш доста информација.

http://www.infozagreb.hr/&lang=en

Link to comment

E ajde malo detaljnije, "otvara" mi se neki privatno poslovni put tamo gde mi se nekako ne bi isplatilo da se vraćam pa opet da idem u par dana. Radije bih ostao u ZG.

Detaljnije o turizmu ili smestaju? Ostavicu posle linkove.

 

Ostani svakako ako mozes da biras.

Link to comment

Detaljnije o turizmu ili smestaju? Ostavicu posle linkove.

 

Ostani svakako ako mozes da biras.

O turizmu, pa ako je ok onda i smeštaj ;-)
Link to comment

И ја тако помислим, када се сјетим мојих искустава из некадашњег Загреба:)

Edited by Simon
Link to comment

Bio na dočeku Nove godine pre 2-3 godine. Trg kralja Tomislava(od glavnog kolodvora ka banu Jelačiću), Tkalčićeva ulica, Dolac, Gornji grad, Cvijetni trg. Popiti pivo u Gričkoj viještici, izaći u Alkatraz, otići na štrukle.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...