Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

Sticajem okolnosti smeska mi se letovanje u terminu koji sam dugo uspevao da izbegnem a to je izmedju 20og avgusta i petog septembra :(

 

Ima li nekih predloga sta je najbolje i najbezbolnije za taj period?

Pa to i ne mora da bude loše: more je toplo, cene su niže, nema rulje... štaš lepše od toga?

Link to comment

Upravo, meni je iz navedenih razloga to najbolja opcija, posebno za Hrvatsku. Feragosta prošla, počinje škola, Česi i Mađari u povlačenju ka severu, ribe na peškarijama koliko hoćeš, domaći više nisu raspoloženi za pljačku, more toplo, sunce ne prži ko ludo...taman

Link to comment

Aj ne mracite, ako covek nije bas apsolutni baksuz, nema boljeg meseca za boravak na bilo kom delu evropskog Sredozemlja, nego sto je septembar, u juznijim delovima i prva polovina oktobra...

Link to comment

Aj ne mracite, ako covek nije bas apsolutni baksuz, nema boljeg meseca za boravak na bilo kom delu evropskog Sredozemlja, nego sto je septembar, u juznijim delovima i prva polovina oktobra...

 

Nije ni u novembru loše. Nije vruće u espadrilama, a i since ne bije tako jako u novine. 

Link to comment

vala bas :-)  no, bice on dve nedelje, zahvatice avgust dobrano, pa nije strasno i ako malo pljusne il' zaladi ...

ja poslednje dve godine nisam imala srece sa septembarskim vremenom, istina, isla sam kasnije...na hvar, prosle godine od 4 do 14 septembra i bilo je bas nestabilno... pola/pola je bilo, s tim sto je voda skroz super, pa i kada je bilo oblacno ili kisa kupali smo se bez problema. mada, meni je taj osecaj pomalo tugaljiv jer volim da se kupam u moru po sucanom vremenu, cak i kada je hladnija voda (bazeni, jezera, reke... to moze bilo kako, ali u moru volim po suncu da plivam). i na skijatosu pre dve godine, sredinom septembra, bilo je promenljivo, kisa lila dva dana bez prestanka. a i dan je kratak, pa mi i to ne paše baš xaxaxaxxa. zato mi je juni bolji, iako je i on rizican, nekako se sa tim dugim danom, a i cinjenicom da ce leto trajati jos ijajaja sve lakse podnese :-)

Link to comment

Sticajem okolnosti smeska mi se letovanje u terminu koji sam dugo uspevao da izbegnem a to je izmedju 20og avgusta i petog septembra :(

 

Ima li nekih predloga sta je najbolje i najbezbolnije za taj period?

o svasta, pa to je daleko najbolji period.

Link to comment

Na kraju ispade da cu ici od 20og avgusta do 2og septembra. Koliko vidim nije bas najjeftiniji period (tipa vec sledeci slot je upola jeftiniji)  ali sta da se radi.

Da sam mogao da biram gadjao bi tu prvu polovinu septembra kao i do sada ali avaj. 

 

A sad gledam i kalendar pa se bojim da ako zapucam klima da me ceka veselje i radost na granici kada porodice sa decom pohrle nazad na prvi dan skole :( 

Link to comment

Nije ni u novembru loše. Nije vruće u espadrilama, a i since ne bije tako jako u novine. 

Decembar je jos bolji, ne moras samo novine, mozes i po neku knjigu, topla soba, nista espadrile, dovoljne i papuce, kisa udara o prozore, nema sunca da pocrkastm...  ;)

Link to comment

:lolol: @namenski

 

Na Krku je 15.avgust kraj sezone.

 

Pretpostavljam da kako se ide juznije, to je sezona duza.

Edited by pacey defender
Link to comment
  • 2 months later...

Obzirom da ove godine idem na odmor tek krajem septembra, mislim da ćemo overiti Kipar negde oko 25. septembra. Još uvek vagam između grčkog i turskog dela ostrva, za turski deo ima više ponuda nego prošle godine, a cene su tu negde na istom nivou. Našao sam neki hotel u Famagusti koji je bukvalno na ivici Varosha distrikta, plaža mu se završava ogradom sa bodljikavom žicom. Alternativno, razmatram deo oko Aja Nape, ali su cene na grčkom delu osetno više nego na turskom.

 

Btw, ima li nekih problema ako sletiš u Larnaku, pa odeš u Famagustu, u smislu toga da te drkaju Grci na aerodromu. Znam da su jebavali neki KUD pre par meseci...

Link to comment
  • 10 months later...

e ako neko rezervise preko bukinga neki smestaj i hoce da zaradi sebi i meni 15$ nek trazi link preko kog se uloguje :D

 

Quote

 

Isplati se imati prijatelje!

Zaradite US$15 za svakog prijatelja kojeg pozovete na Booking.com. Ukoliko vaš prijatelj rezerviše i boravi u objektu, dobiće takođe US$15.

 

:neguj mo preduzetnicki duh:

 

naravno da sam pozvala dvoje ljudi s kojim idem na more da rezervisu dva smestaja preko mog linka, 4*15$ =dan duze na moru nizasta

Link to comment
On 13.8.2017. at 21:40, Ayatollah said:

Btw, ima li nekih problema ako sletiš u Larnaku, pa odeš u Famagustu, u smislu toga da te drkaju Grci na aerodromu. Znam da su jebavali neki KUD pre par meseci...

 

ono sto znam je da osiguranje za rent a car ne vazi u turskom delu, to su nam naglasili. u turski deo smo isli u nikoziji, prelazi se bez problema. mada to je gradski prelaz, da ne kazem turisticki.

 

na aerodromu nas nisu ni pitali gde cemo i sta cemo, tj da li idemo u turski deo ili ne,

 

tek sad vidim da je post od prosle godine :laugh:

Edited by triple_nippled
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...