Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Ovde se mozemo diviti Bossu, novom i ostalim albumima i kovati planove za Bec 2008 (i nadati se)... place all info HERE!Da pocnem:Magic je pizdarija! Remek delo...Long Walk HomeGirls...Radijo...Dzipsi Bajker...

Link to comment

ima na novom albumu obrada ,,djevojke u letnjim haljinama volim''' wink.gif u ocekivanju dolaska najveceg fana bruce sprinsteena u srbiji na ppp....poslao sam mu sve, valjda je umeo da se uclani...alo, kume, 'de si?????

Link to comment
ima na novom albumu obrada ,,djevojke u letnjim haljinama volim''' wink.gif u ocekivanju dolaska najveceg fana bruce sprinsteena u srbiji na ppp....poslao sam mu sve, valjda je umeo da se uclani...alo, kume, 'de si?????
Ha! Tu sam! (Jedva!)Oprostite, da li je ovo mesto gde se forumas mora striktno drzati teme? Nadam se da jeste. Konstatovacu stoga da je Springstinov peti par glavenih nerava, nervus trigeminus, najvecim delom nerv oblasti mandibularnog luka, kao i da ima tri osnovne grane i to ramus opthalamicus, ramus maxillaris i ramus mandibularis - i bas zato je Magic tako dobar album!Drzite se teme!Dobro vece i laku noc svima!
Link to comment

Neko napisa ovo i mogu reći da sam se naježio dok sam čitao!“Springstin je pesnik-mehaničar. Oseća se znoj u njegovom glasu i prljavština u gitari. Dok peva, osećam vlažne ulice, ljubavnike koji se drže za ruke, razbijene branike. Crno mu je pod noktima i vidovitost u očima. Njegove reči udaraju direktno u mozak, ali njegova gitara i glas napadaju srce. Muzika se čuje, odražava patnju sveta.”@MP40Inače, gde si pronašao podatak za Beč? Na zvaničnom sajtu ne videh Beč u datumima, najbliže gde će svratiti u Evropi je Italija koliko mi se čini. S obzirom da, pretostavljam, u ove naše krajeve KRALJ neće nikada zalaziti, Beč bi stvarno bio jack pot.

Edited by ducca
Link to comment

Sjajan lik. Sto se mene tice, Nebraska je definitivno jedan od najboljih albuma koje sam cuo u zivotu. S druge strane, oni ostali uradci sa kompletnim bendom mi se nikad nisu preterano svidjali. Cudi me da nije bilo jos albuma u toj cisto akusticnoj izvedbi, po meni mu mnogo vise lezi.

Link to comment

Na zvaničnom sajtu ne videh Beč u datumima, najbliže gde će svratiti u Evropi je Italija koliko mi se čini. S obzirom da, pretostavljam, u ove naše krajeve KRALJ neće nikada zalaziti, Beč bi stvarno bio jack pot.Bruce je u svom životu četiri puta svirao u Beču. Statistika dakle nije ohrabrujuća... što se naših krajeva tiče, za početak bilo bi lepo da se (u jednom trenutku) najprodavaniji album na svetu, Magic, mogao kupiti barem u Beogradu...@DecoThe Ghost of Tom Joad? Devils & Dust? Mislim, Nebraska jeste jedinstveno remek-delo, ali za poklonike njegove akustične faze bi i potonja dva malopre navedena trebalo da budu prihvatljiva...

Link to comment
  • 3 weeks later...
u ocekivanju dolaska najveceg fana bruce sprinsteena u srbiji na ppp....
Hm ..... pravicu se da si mislio na mene!Ja i super trooper smo se vec zamalo pobili na onom drugom forumu zbog nesporazuma tako da nam ne treba dalje zatezanje odnosa. :rolleyes: Pazite datume 22 maj RDS - Dablin otvaranje letnjeg dela evropske turneje.19 jul Nou Kamp - zatvaranje .Jao !!
Link to comment

Lepo je videti da se, obimom neveliki ali konzistentni i istrajni balkanski ogranak obožavaoca lika i dela BS-a ponovo okuplja bez znakova da će se povući ili predati...Elem, drugi deo evropske turneje će trajati baš kao i drugi deo američke turneje, oko dva meseca. Valjda je onda realno pretpostaviti da će i broj koncerata biti sličan - oko trideset, a to će reći skoro svaki drugi dan. Biće destinacija za biranje, ali vremena verovatno ne. Karte za Dablin počinju da se prodaju sutra, a već prekosutra ih verovatno neće biti... Ponovo su u pitanju dvorane, a ne stadioni. Zinteresovani bi trebalo da pripreme svoje kreditne kartice...Nepotvrđena informacija: San Siro, 25.06.08. Možda ipak budu stadioni?

Edited by Super Trooper
Link to comment
Lepo je videti da se, obimom neveliki ali konzistentni i istrajni balkanski ogranak obožavaoca lika i dela BS-a ponovo okuplja bez znakova da će se povući ili predati...Elem, drugi deo evropske turneje će trajati baš kao i drugi deo američke turneje, oko dva meseca. Valjda je onda realno pretpostaviti da će i broj koncerata biti sličan - oko trideset, a to će reći skoro svaki drugi dan. Biće destinacija za biranje, ali vremena verovatno ne. Karte za Dablin počinju da se prodaju sutra, a već prekosutra ih verovatno neće biti... Ponovo su u pitanju dvorane, a ne stadioni. Zinteresovani bi trebalo da pripreme svoje kreditne kartice...Nepotvrđena informacija: San Siro, 25.06.08. Možda ipak budu stadioni?
No retreat no surrenderBice stadioni sigurno . Nou Kamp u julu je takodje potvrdjen.U dablinu je RDS arena zato sto racunaju na jos jedan koncert odmah posle prvog.Ja cu pokusati sutra da kupim kartu za Dablin.Ali karte za Boss-a u dablinu planu brze od karata za U2.Tako da posto pocinju sa prodajom u 9.00 racunam da ce vec u 9.15 biti prodate.Kako postoji mogucnost i za drugi koncert , zaista bi bilo sjajno ici u dablin u maju.Ako jos neko pokusava nek uzme jednu kartu viska za mene.Ogranicenje ce izgleda biti samo DVE karte po osobi.San Siro je takodje sigurna destinacija. Srecno sutra sa kartama !
Link to comment

Nesto neverovatno se desavalo na ticketmaster sajtu.Ja sam uvezbavao kupovinu karata za dablin sutra i odjednom se pojavio jos jedan koncert u Dablinu 23 maja a odmah potom i treci 25 maja.A ubrzo potom vise ih nije bilo.?????????????????????????????????????????????

Link to comment

Pozdrav svim ljubiteljima B.S.-a...Eh da sam bar upola srecan pa da ponovim srecan sticaj okolnosti koji mi je omogucio gledanja Bossa jednog leta u Kopenhagenu....25/07/88 - COPENHAGEN - DENMARK, IDRAETSPARKNa zalost mislim da ce po svemu sudeci to biti jedini takav dogadjaj u mom zivotu....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...