Jump to content
IGNORED

Nick Cave


Indy

Recommended Posts

  • 4 months later...

Koncert u Areni je rasprodat. :unsure:  :huh: Meni ovo onako huge surprise, pozitivan.

Doduše, u prodaju nije ni puštan nivo 400, sad se izgleda pregovara sa menadžemntom oko toga dal će pustati i taj nivo...

Link to comment

Koncert u Areni je rasprodat. :unsure:  :huh: Meni ovo onako huge surprise, pozitivan.

Doduše, u prodaju nije ni puštan nivo 400, sad se izgleda pregovara sa menadžemntom oko toga dal će pustati i taj nivo...

upicku materinu, pa ja nisam kupio kartu

Link to comment
  • 2 weeks later...

Na sajtu eventima pušten sektor 400 . 

Na žalost ne mogu da idem 3000+2000prevoz, tanak sam sa kešom

 

Prijatno iznenađenje rasprodata arena. Ko bi reko u zemlji pinka,granda i hepija 

Link to comment
  • 1 month later...

Cutam na B92 da je koncert Kejva bio odlican. Gledao sam ga u parizu i jos sam pod utiskom. Silazio je u publiku da pjeva, pozvao je publiku na binu, muzicari su mu odlicni. Nezaboravno.

Link to comment

I ja sve vreme otvaram ovaj topic i vocap ne bih li procitala sta kazu srecnici koji su sinoc bili... Kako bilo? Po fotkama i klipovima koji mi iskacu na fejsu, cini se da je bilo fenomenalno (a i da samo ja nisam bila na certu, gotovo svi moji prijatelji bili :-(

 

Sent from my Tesla SP3.2 Lite using Tapatalk

Link to comment

sad mi rece drugar da je bilo do jaja i u bgdu. samo da se poserem sebi u usta sto sam se tek u avgustu setio da uzim karte. a tribine ne volim nikako, narocito ne onaj golubarnik sto su dodatno pustili u prodaju.

 

a bend mu je uvek dobar, jednog sam valjda i video i slusao u klubu zvanom zica (brod-zica-sikarica!) kad je svirao sa kill devil hills.

 

kad izvrtim svoja mala iskustva sa kejvom, taj covek je istinski rokenrol star i sa pravim razlogom ima status bozanstva. raduje me sto je tako i u sfrj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...