Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

... a i mogla bi da se pinuje, čisto da se ne rasipamo po topicima :)
:thumbsup: da li je neko od vlasnika MBP imao problema sa baterijom posle Battery Update-a 1.3?meni je trokirala baterija posle update-a 1.2 koju je Apple zamenio, pa sad ne bih ovo instalirao - vidim na Apple discussions da se dosta ljudi zale [MBPs sa CD, C2D, SR]
Link to comment

Čekam da vidim šta to zapravo donosi, osim Time Machine, Spaces, slatkorečive smicalice u obliku zvaničnog UNIX sertifikata i (nadam se izmenjivog) fensi eye candy Vista looka.

Link to comment

Mislim da je sasvim ok sačekati zvaničnu verziju pa da cenimo takve stvari :)Usput, ja sam ol skul PPC guy, vazda skeptičan prema Intel novotrijama. Mada će verovatno morati da padne neki MacBook u dogledno vreme, džast for kompatibiliti prposiz.

Link to comment

Kod mene je uleteo MacMini.Core2Duo 1.83, 1GB, 80GB, Combo, Airport extreme, BluetoothMislim da je to najbolji kucni racunar ikad napravljen.Ko god ima uslova da ga, kao ja, nabavi iz amerike, gde kosta oko 600$, treba veoma ozbiljno da ga uzme u obzir.Mislim da bolji deal nije postojao u istoriji racunara.Henrik, Intel radi stravicno, budi bez brige :)

Link to comment

Posto smo kupili jedan MBP pre 3 nedelje, kvalifikovali smo se, i danas kupili Leopard za ?5.95 :Dnecemo da instaliramo jos [citam da ima malo network problema] ali smo bar ustedeli skoro 80 kinti.

Link to comment

Opa!A na sajtu kaze da tek sutra izlaziedit: Zapravo za 50 minuta! Pravim docek, pecem prasence...Meni je neverovatno da su dali za tu lovu samo za one koji su kupili mac u oktobru. Ja sam uzeo minija u septembru, i nemam pravo na tu cenu, sto je sramota.Na kraju svih krajeva, svakako cu ga skinuti ili uzeti od nekog, ali je krajnje glupo da novi sistem na meku kupljenom pre mesec dana prakticno bude nelegalan.

Posto smo kupili jedan MBP pre 3 nedelje, kvalifikovali smo se, i danas kupili Leopard za ?5.95 :Dnecemo da instaliramo jos [citam da ima malo network problema] ali smo bar ustedeli skoro 80 kinti.
A sto se tice instalacije, ja ne bih cekao ni sekund. Vec sam skinuo beta verziju Hackintosha, ali nisam uspeo da ga instaliram na PC. Inace, Tiger mi najnormalnije radi na PCu, kao dual boot. Jel se mozda jos neko bavio time? Edited by blek
Link to comment
Ja sam uzeo minija u septembru, i nemam pravo na tu cenu, sto je sramota.
mi upgrade-ovali OS X server sa 10.3 na 10.4 krajem septembra, a on ne kosta ?85, vec ?630 :( - tako da cemo da drzimo to do daljnjeg.mada, nama je i OS X 10.3 bio dobar u poslednje 2+ godine, jedino sto raid mirror nije radio sa diskovim od 750GB i vecim.
Link to comment

to je vec ozbiljna lovaa cim imas Xserve, ti si i ozbiljan korisnikja se sa par ortaka bavim mekom mantele kao hobijem, imamo nekoliko raznih modela u drustvu, a na njima radimo muziku i kojesta10.4 imamo na nekom narezanom DVDu, i uspevali smo da ga stavimo i na iBook G3 clamshell...Leoparda stvarno ne nameravam da platim, nema smisla

Link to comment
to je vec ozbiljna lovaa cim imas Xserve, ti si i ozbiljan korisnik
nismo toliko ozbiljni da investiramo u XServe :D furamo G5 server s druge strane, koliko placamo profesionalni arhi softvare [sto je i ok, jer su nam to tools of trade i to naplacujemo] - jedan OSX Server i nije toliko strasno.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...