Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

nakon, na topicu 'pitanja', pominjanog crkavanja hdda, doslo je vrijeme za kupovinu novog. model koji sam imao i koji je crkao je maxtor diamondmax22, i tek posto je crkao sam na netu nasao da su problemi s njim veoma chesti i da je valjda u nekim drzavama i povucen iz proizvodnje. dakle, kakobireko, preporuchite mi neki disk ali ne maxtor, nikako nikad vishe. znaci, ima li neki pouzdan model za oko 80ak ojra, ili makar pouzdan proizvodjach? nadjoh neki western digital od 1tb, za oko 80e, chak ima i nekakav popust, ali ne znam tacno koji je model.

Link to comment

aaah, preletio sam topic i uvjerio se da se nigdje ne pominju hddovi :isuse: :stupid:hvala :)ujedno, koji router preporuchujete? i kolike su cijene njih? i kabl i wireless me zanimaju.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Josh jedan glas za Samsung F3. U principu, glas je zasnovan na tome da sam i ja kupovao skoro hard i da je to bio overwhelming favorit svuda. Otkad ga imam medjutim, nemam sochim da ga uporedim da ti kazem da li treba da ga jurish i chekas, ili ne. Tj. nije ga bilo tako lako naci 2 i po meseca.

Link to comment

hvala obojici. nadam se da cu uspjeti naci negdje taj samsung, mada mislim da ovdje svi gaje WD i maxtor.ovo za router vise nije bitno, kupljen je neki vajrles

Link to comment
  • 2 weeks later...

Evo malo neobično pitanje...tražim jednu tastaturu i ne mogu nikako da je nađem, pa ako neko ima ideju gde se ista može naći ili neki supstitut, bio bih vam zahvalan. Radi se o tastaturi Blueberry E160 Slim Multimedia...... zašto baš ta? Imao sam nekoliko zahteva koje neke druge nisu mogle da ispune i na kraju sam došao do ove; 1. da ima oba Win tastera (i levo i desno), 2. veliki enter, 3. OBAVEZNO US (nikako YU slova), 4. konvencionalni tasteri između alfanumeričkog i numeričkog dela tastera (3 reda po 3 tastera), 5. multimedijalni tasteri (nije toliko obavezno osim što je zgodno imati volume up i down)... eto, mislim da je to uglavnom to. Svaka pomoć je dobrodošla! :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...