Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo nek ide rendom

 

Borjan je tu najozbiljniji golman od svih koji su u opticaju, ali za klub u stečaju restrukturiranju, dobar je i Kahriman

 

Mada je za rezervnog golmana idealno imati veterana, a da klinci idu negde da brane. Pod uslovom da je Kahri odustao od većih ambicija

Edited by levi
Link to comment

Borjan mi se svideo jos dok je u radu branio, tad smo jos pisali o njemu. A ako im treba veteran za klupu mogu opet da zovnu supica, sigurno je jeftiniji od kahrimana. Ne znam kakav je ovaj klinac, osim sto u novinama pise da je malo lud a to je svakako dobro za golmane...

Link to comment

Nego jel tačno da je Radonjićev dolazak 500.000+40% agenciji?

 

I otkud to da se tribina tako direktno  buni zbog transfera, nije valjda da su ispaljeni za ugradnju. Pavkova su npr prećutali

Edited by levi
Link to comment

Terzic kaze da dolazi za dzabe a da 40% ide Romi (prvo su trazili 50% pa zato nije dosao ranije). Navijaci imaju info da je to 500k na ruke i 40% menadjerima. Ne znam otkud im taj info. To prosto ne bi moglo da se sakrije, a nisu krili ni u Rikardinjovom slucaju. O Pavkovu i da ne pricamo... Ne iskljucujem ni da im je tacan info ni da ih je neko nalozio... 

Link to comment

Nego jel tačno da je Radonjićev dolazak 500.000+40% agenciji?

 

I otkud to da se tribina tako direktno  buni zbog transfera, nije valjda da su ispaljeni za ugradnju. Pavkova su npr prećutali

 

Je l' to rsb il nešto zvaničnije?

Link to comment

Kažu da se tribina buni jer je u pitanju agencija koju drže njihove kolege sa Juga, koji su se umesto održavanja niskonaponske mreže, odali menadžerskim poslovima

 

/nezvanično

Edited by levi
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...