Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

15009276236433.jpg

 

 

Tim za sutra ako je verovati vecerasnjem treningu i joksi bureku. 

 

Pa dobro, ovo je manje/više očekivano. Neće Đukić mnogo tumbati tim. Suma je nespreman, Jevtović čeka priliku da Kosović dobije kartone ili lošije zaigra, u ćirkovića ima bezgranično poverenje, kao i u miletića pre munira. Sa klupe vrebaju šansu Đuričković, Mihajlović, i eventualno Suma, ali kako je nespreman i neuigran sumnjam da će ga uopšte i puštati u igru.

slušajući đukaru danas, meni je pantić pre ove dvojice

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

sećam se utakmice, i pobede. nisam bio, ali se sećam snimka koji je bio u 24 časa. nešto tipa sadašnjeg trećeg dnevnika. btw meni je prekazi bio idol ko klincu zbog ove praćke.

 

hvala đorđe na podsećanju

:)

 

e

za ovu sezonu dinama iz berlina, bar sam tako čitao u knjizi fudbalski matriks kristofa birmana, tvrde da su igrači bili pod dopingom. ne pominje se ova utakmica već sela evropska kampanja dinama

 

 

kad sam gedao ovaj gol xhevata iskoče mi ovi penali sa dresdenom iz 78e. još jedan raritet pa da podelim

 

 

Nema na čemu kumse. Nisam znao da si i ti tu sa nama u 40+ grobari :)

 

slušajući đukaru danas, meni je pantić pre ove dvojice

 

Ladno sam zaboravio na Pantića. Da, odigrao je dosta dobro protiv one raspale Mačve na poziciji "10" tako da stvarno ne bi bilo iznenađenje da i on započne... Ali onda ispada Tawamba? U stvari ja bih Tawambu na poziciju jankovića (izvini el patron :) ). Dojmio se jako dobro na toj poziciji u drugom poluvremenu protiv crnogoraca u bg.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Odes na Youtube..ukucas Partizan i u filteru stikliras live..

 

Uvek se nadje neka opcija, uglavnom 5-10 strimova.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Što se tiče sastava Olimpijakosa, ovo je neki sastav koji se najčešće vrti po medijima:

 

OLIMPIJAKOS: Kapino - Figeroaš, Recos, Romao, Kutris - Sjopis, Ofoe, Marin, Karselo, Ansarifard - Fortunis.

 

I jesam i nisam zadovoljan. Jesam jer će bekovi biti neka lošija varijanta, Figueiras i Koutris. Tu očekujem našu šansu, po bokovima.Figueirasa bih najpre uporedio sa našim Vulićevićem. Ofanzivan bek koji ima ogroman problem u odbrani i zaustavljanja krilnih napadača...Gro golova koje primaju je preko njega.Zauzvrat je izuzetno aktivan u napadu i jako brz. Od njihovih slabijih tačaka po meni je i zadnji vezni Siopis zbog neiskustva a nije nekaigračina. Romao im je zajeban igrač i sa zadnjeg veznog ga pomeriše na štopera sa još jednim neiskusnim igračem - Recosom. Iznenađuje me da nema visokog i jakog štopera Sisea. Ako bude igrao Tawamba, očekujem njegovu dominaciju i neprekidnu distribuciju lopti ka drugim igračima, jer ne vidim ko može da ga zaustavi.

Ono što me jako brine je njihova sredina i napad. Tu se ne zna ko je jači...Ofoe, Marin, Karselo, Ansarifard (klasični sidraš iz Irana), Fortunis. Izdvojio bih ipak Fortunisa, on je alfa i omega ove ekipe. Njega bi trebao everton da juri po terenu. Odličan pregled igre, sjajna tehnika, ne libi se da uputi precizan šut i sa 25-30 metara, voleo bih jednog takvog i mi da imamo. Karselo je jedan igrač kojeg nema dugo na terenu i onda odjednom mučki, iz drugog plana za dve sekunde se nađe pred golmanom.Veoma zajeban i spretan. Ođiđa Ofoe takođe veoma opasan. Robustan, jak, solidan tehničar, kada ne vidi rešenje kreće u solo prodor i bez faula ne možeš da ga zaustaviš...i to mora da bude jak faul, odbija da padne. Marin je sada otprilike 30% onog Marina kojeg znamo i time sam sve rekao. Nadam se da neće odjednom da bljesne protiv nas, kada već nije blistao u prolećnom delu Grčke lige. U jesenjem skoro da nije igrao.

Sve u svemu nismo bez šanse, ali me mnogo brinu Miletić i Ćirković... plašim se da ih ne odvale napadači grčkog tima. Gol skoro sigurno primamo, pa ćemo morati da jurimo gol više.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nemamo nikakve posebne topike za Oni su verovali. 

 

Idem sa tvrdim jezgrom grobarske kosarkaske sekcije, sa Zajcevim, az67 i jos dva n/forum druga da malo posetimo fudbalsku sekciju JSD.  :s_p:

Link to comment

Ima li neko od starijih grobara koji se seća ove praćke Prekazija? Ja kroz maglu, bio sam baš mali...ali Moca Vukotic je garant išao da gleda kao klinac 

 

 

 

Eh...dvomec kojeg se malo ko seca, a bili smo bolji i zasluzili da odemo u 1/4 KES. Verovatno najbolja ekipa Partizana 80tih sa Mocom, Manceom, Prekazijem, Cavom, Ziletom...

 

Prva utakmica u Berlinu, odmah primimo gol, a onda dve stative Mancea i Prekazija i negde pred kraj poluvremena cuveni centarfor Ernst za 2:0, tako se i zavrsilo. U revansu, pun stadion, bukvalno se stajalo na jednoj nozi. Dinamov golman Rudvalajt je nakon kiksa kod primljenog gola odbranio nekoliko neverovatnih sansi, ne mogu da se setim da sam takve odbrane stranog golmana ikada gledao u Beogradu. Kasnije je iscurelo da su igraci Dinama bili dopingovani, ali to je bilo uobicajeno za Istocne Nemce..

 

Par zanimljivosti. Rudvalajt je branio proitiv Zvezde na pocetku sezone 1978/79 u prvoj utakmici 5.2 u Berlinu, u revansu ga nije bilo, a njegova rezerva je primila cetiri gola u drugom poluvremenu, Zvezda je prosla i kasnije stigla do finala sa Borusijom.

 

Partizanu je u prvoj utakmici na pocetku gol dao Falko Gec koji je revans iskoristio da prebegne u Zapadnu Nemacku gde je kasnije napravio veliku karijeru. Gec je u Kelnu skoro sam izbacio Zvezdu u cuvenom dvomecu 1989. godine.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Милорад Вучелић, председник црно-белих, живи за тренутак када ће лопта да се закотрља на Топчидерском брду и, баш као и сви у табору српског првака, верује у славље:

- Победићемо, ако Бог да и срећа јуначка – куца у „астал” први човек Парног ваљка, окружен најближим сарадницима дан уочи „меча сезоне”.

Који би вас резултат задовољио пред реванш у Атини?

- Знам да је то тешко, али 3:0!

 

vucelic(19).jpg

Link to comment

Postoji info da oko 200 gostiju planira da se smesti na Zapadu, otuda i ono saopštenje kluba od malopre.

 

Sacekacemo ih na Zapadu. :fantom:

 

Izgleda da Djukic hoce ofanzivno i visokim presingom da pritisne Oly. Taj plan je skroz ok, ali ima dve moguce slabe tacke - njihove kontre ako nas probiju i pad fizicke spremnosti i koncentracije u nekom delu utakmice.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
 

 

I Šlegel je isto prebegao tada, i on im je bio standardni prvotimac, mada se o njemu manje pričalo jer nije napravio neku karijeru kasnije. Imali su i isključenje u 60. minutu, više od pola sata smo igrali sa igračem više, ali su toliko fizički bili jači da im ništa nismo mogli :(

Link to comment

Sacekacemo ih na Zapadu. :fantom:

 

Izgleda da Djukic hoce ofanzivno i visokim presingom da pritisne Oly. Taj plan je skroz ok, ali ima dve moguce slabe tacke - njihove kontre ako nas probiju i pad fizicke spremnosti i koncentracije u nekom delu utakmice.

 

Partizan mora da napadne visokim presingom na zadnju liniju stoperske olimpijakosa, ako to bude uradio dobicemo sa dva nula.  Bicemo veceras lideri u ruskoj dumi!

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...