Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

malo sam cirke pa izvinete. pre pr sari na relciji trebinje-cg, na cg granici hrane macku (koja je zakon) i 3 lisice. mi bacamo cevape lisicima ali macka prva dodje i uzme sve a one ne smeju ni da pridju

Link to comment

Došao nam je ispred zgrade pas, odomaćio se, hrane ga svi pomalo. Crkavam od smeha svaki put  kad naiđe vozilo sa sirenom, pas imitira i zavija kao lud.

Link to comment

Došao nam je ispred zgrade pas, odomaćio se, hrane ga svi pomalo. Crkavam od smeha svaki put  kad naiđe vozilo sa sirenom, pas imitira i zavija kao lud.

:wub:

 

blago tebi. zavidim na komšiluku. mi imamo zlu ženu koja nam kvari sreću sa životinjama koje se pripitome. kukala sam u par navrata.

 

 

trenutno razmišljam i brinem hoće li se jedna mala što živi uz plažu na koju odlazim ošteniti bez problema. već par dan deluje da samo što nije, a nikako da se desi. juče je bila dobro, najela se više nego ikad, kao da skuplja snagu. danas ne znam šta se dešava i neću moći da idem par dana, a nije baš blizu da bih mogla da skoknem kad god mi dune. jedino da nahvatam nekoga da me odveze. mada, ima tamo sveta upućenog u situaciju. valjda je našla lepo mesto.

Link to comment

jel uobicajeno kad imate vise od jednog psa da jedu istovremeno. ja imam gosta na cuvanju neko vreme, primetila sam da debilcici jedu uvek u isto vreme  ^_^

moja kujica (koja je po karakteru vise macka nego pas) je toliko iskvatila ovog medu dobricu, ima da ga se odreknu njegovi kad se vrate  :lol:

Link to comment

Naravno. Moja trojka i vodu pije u isto vreme, čim čuju da neko lapće, odmah trče svi da nabodu glave u činijicu :lolol:

:lolol:

 

kako je to slatko!

Link to comment

jel uobicajeno kad imate vise od jednog psa da jedu istovremeno. ja imam gosta na cuvanju neko vreme, primetila sam da debilcici jedu uvek u isto vreme  ^_^

moja kujica (koja je po karakteru vise macka nego pas) je toliko iskvatila ovog medu dobricu, ima da ga se odreknu njegovi kad se vrate  :lol:

držati dva psa (ili psa+mačku) koji se slažu je prava stvar, uvek bih preporučila.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...