Jump to content
IGNORED

mikan grusanovic


shimpr

Recommended Posts

Ma jok, u tekstu pise samo sastav FMP-a, ko ce se jebavati i sa njihovim kosevima.Rez je 88-55 za goste. I da, tim se zove OKK Sabac a ne Bg. Nemoj da ti Mikan j... m.... :P

Link to comment
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ficfiric

    21

  • Timmy

    5

  • Have_Fun

    5

  • Joe D

    3

Ma jok, u tekstu pise samo sastav FMP-a, ko ce se jebavati i sa njihovim kosevima.Rez je 88-55 za goste. I da, tim se zove OKK Sabac a ne Bg. Nemoj da ti Mikan j... m.... :P
da bre, glupa greska. :Ddaj onda sastav fmp-a, ako te ne mrzi.
Link to comment

OKK Sabac: Djuric 2, Novakovic 2, Milosevic, Manjencic 22 :Hail: , Todorovic 9, Vukovic, Kojic, Drekic, Jovanovic 5, Apic 3, Pavlovic, Ivanovic 14. Trener Mijajlo Grusanovic :Hail: :Hail: :Hail: FMP: Zivanovic, Milutinovic, Markovic, Stojanovic, Zaric, Ivelja, Binic, Milovanovic, Kuveljic, Ilic, Smiljanic, Ponomarev. Trener Bosko Djokic55:88 (12:15, 15:22, 20:27, 8:24)

Link to comment
OKK Sabac: Djuric 2, Novakovic 2, Milosevic, Manjencic 22 :Hail: , Todorovic 9, Vukovic, Kojic, Drekic, Jovanovic 5, Apic 3, Pavlovic, Ivanovic 14. Trener Mijajlo Grusanovic :Hail: :Hail: :Hail: FMP: Zivanovic, Milutinovic, Markovic, Stojanovic, Zaric, Ivelja, Binic, Milovanovic, Kuveljic, Ilic, Smiljanic, Ponomarev. Trener Bosko Djokic55:88 (12:15, 15:22, 20:27, 8:24)
Sta je Mikan vec otisao u trenere?Steta, za tako mladog coveka...
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sledece nedelje igraju protiv Svilajnca.Jedva cekam da vidim majstora na delu.Samo se nadam da se termin utakmice nece podudarati sa Radnickim.edit: ipak nije sledece ned :(

Edited by Have_Fun
Link to comment

Pitao sam jednog novinara kakav je Mikanov plan i rekao mi je da ce igrati samo dok se ne oporavi centar a onda se vraca na klupu kao trener... mada, mozda es i predomisli ;)Inace, OKK je prvi u Prvoj Srpskoj ligi Zapad sa sve cetiri pobede :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...