Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

cale od komije izveo njihovog pita, ja mu mahnem da cekam da on prodje da se bezbedno mimoidjemo kad ce on meni `slobodno, nece ovaj moj kineze!!!`

ahahahahah...skoro se nisam tako slatko ismejala

Link to comment

Kosio jutros travu u nekoj bašti, u dvorištu pored tik uz ogradu dva odrasla staforda u boksu, ograda boksa od armature. Kako je to krenulo da laje kad priđem ogradi...onda su krenuli da udaraju u armaturu glavom, ali baš ono udara da probije. Jezivo.

Moja pokojna Nera je bila skočila na trimer za travu. Lečili smo rane mesec dana[emoji22]

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Link to comment

sin mi postaje tinejdzer. jutros sam bila u soku sta sam mu videla izmedju nogu. sta jos mogu da ocekujem i da li treba nesto da ga posebno ucim da (ne)radi?

 

i nekako mi se cini da za pet meseci previse je napredan u odnosu na ostale stence... em ne izgleda vise kao beba em su poceli misici da mu iskacu i da ima izgled starijeg psa

 

sve bih ove male stencele od ivy uzela :wub: :wub: :wub:

Edited by mustang
Link to comment

Jako su zabavne te promene.

 

Momčilo juče pokušavao da dominira četvorogodišnjeg boksera. Utrnuo sam. Počeo je ponekad da diže nogu pri piškenju, mada to deluje presmešno, pogotovo kad zavergla zatrpavanje nogama a promaši mesto pola metra. Zubi u svakodnevnoj fazi zamene. Nabaciću koju fotku kad stignem preko vikenda.

Link to comment

Jako su zabavne te promene.

 

Momčilo juče pokušavao da dominira četvorogodišnjeg boksera. Utrnuo sam. Počeo je ponekad da diže nogu pri piškenju, mada to deluje presmešno, pogotovo kad zavergla zatrpavanje nogama a promaši mesto pola metra. Zubi u svakodnevnoj fazi zamene. Nabaciću koju fotku kad stignem preko vikenda.

 

Zatrpavanje čega? Psi ne zatrpavaju, mačke zatrpavaju. To grebanje zadnjim (i prednjim) nogama po travi ima funkciju obeležavanja teritorije, ostavljaju miris.

Link to comment

zatrpava preko govneta da ga ne bi neprijatelj lakse nasao :)

 

momcilo je napredan ...ovaj moj ni milimetar da digne nogu a kamoli da preore balerina nozicama 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jao, Red, kakav kulišić, lenčuga????

 

Bul terijer u top 3 moje omiljene rase ❤️

 

Izgleda da ću u julu na par nedelja čuvati setera od 5 meseci, već me hvata groznica...štene u kući ponovo ❤️❤️

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...