Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

ima istu glavu ko ivan ❤

 

ovaj moj je poludeo. izleteo je iz svog kreveta i skocio mi u narucje (dok sam stajala), znaci skocio je preko metar i kao majmun se namestio na ramena. i nece da ga spustim trese se i cvili....krevet tek sto sam mu bila oprala...da li je video skakavca u kuci ili mu sad krevet (tu drzi svoj stek) cudan...nece na tepih da se spusti ....wtf!

 

otpao mu jos jedan zub :)

 

poceo je i da bude plasljiv ili se pravi, ono samo bi da ga nosamo i ljubimo. ja ne mogu da ga nosim jer mi je tezak i pas je, treba da hoda a ne da glumi ludilo.

 

al sto sam lepog malamuta videla juce! visok, kao vuk iz twillight filma :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Moji matorci imaju papagaja, Kiću. Totalni je šaban ali oni ga mnogo vole. Neće da leti, samo šeta po podu (i po matorcima) i prenosi svoje igračkice ( razne plastične čepove i slično) i ćućori sa njima. Imali su oni jednog ranije, petnaest godina je izgurao. E, taj je leteo, redovno spavao na lusteru. Ali, ovaj neće, a sad, izgleda, više i ne može. Video sam ga kako pokušava da sleti sa kaveza na sto i pada na pod. Jbt, odskočio je od poda kao da je loptica, mislio sam da je sve kosti izlomio. Al' ništa mu nije bilo, odšetao je do svojih igračkica koje su razbacane svuda (zajebano za nas ljude kad bosi  zgazimo neku) i nastavio da im objašnjava svoje planove za world domination ili šta se već mota u njegovoj glavici. Izdresirao je matorce da ga prenose gde mu odgovara.

 

OMBlFkX.jpg

 

9GTRR0q.jpg

 

Yur5lwX.jpg

 

 

t7ZNFwt.jpg

Link to comment

koja je to bese rasa? moja drugarica imam istog, samo sav je ko po jajima da hoda...te mu hladno, te mu toplo...lici mi na manjeg hrta...juce bio jedan veliki, pokusao da trci po parku pa mu bilo malo mesta....a neki pomeranian pokusavao da ga stigne...kolabrirao pas :lolol:

 

 

dajes li mu nesto za dlaku, bas mu lepo sija

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...