Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Alanja pre par godina,u zaledju obale u brdima ceo dan je gasen pozar helikopterima.Sa terase sobe se lepo moglo gledati sve - od uzimanja vode,preletanje,kao i sama akcija gasenja

 

WlRueeG.jpg

egLxerI.jpg

A9j6vmU.jpg

p9GtGIr.jpg

ZFCBv9u.jpg

JkSsQTE.jpg

pkMvWPm.jpg

ppWhPXy.jpg

Uc6LZTz.jpg

Edited by Haralampije
Link to comment

Prvi svinjokolj koga se sećam je bio kada sam imao 4 godine, jako je ličilo na ovo što si postavio. Sa osam su mi dozvolili da okrećem mašinu koja puni creva mesom za kobasice i da okrećem čvarke dok se kuvaju. Prase su posle tretmana let lampom stavili na neku ogromnu debelu drvenu dasku veličine vrata pa su ga tu prali vrelom vodom i četkom. Ništa se nije bacalo samo je trebalo da se odluči koliko mesa ide u kobasice, koliko slanine, čvaraka, hurki itd... Nisam ja, da li si jeo svežu prženu krv sa belim i crnim lukom? Pečene džigerice? Retko šta može da se poredi sa tim kada je spremljeno sveže. 

Link to comment

krv nisam, džigu svakako jesam. Stvarno je dobra tako sveža, ispržena i sa belim lukom. Doduše sve je dobro. I kobasice i meso. Šunke, slanina i ostalo usoljeno, kobaje otišle na sušenje. Tu su još tzv bele kobasice. Meso od glave skuvano i samleveno i u creva.

Link to comment

jebga, sad si mi trigerovala impulsivnu posetu frižideru. Čvarci i dalje kidaju. Sir odličan. Baba je prodala i poslednju kravu, al kupi mleko pa usiri :ziga:

koji je naziv smajlija sa peharom?

 

plus sa neke šeste strane stigo kulen :ziga:.

Link to comment
  • renne changed the title to Fotografije čiji su autori članovi foruma

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...