Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

jebem li vam sunce kalajisano... sreca nasa te je Dusty manager Natsa, pa zameni dominantnog pitchera nakon prvog hita... da uvede leftyja, jer je lefty up... i naravno da mu se obilo o glavu!

 

uffffff... nekako vodimo 2-1

Link to comment
  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Houston je zgazio bubasvabe iz Bostona, ali bubarusi iz New Yorka su i dalje zivi... najvise  zahvaljujuci Franconi. kao i Maddon, i on je pun postseason wisdoma, pa je startovao Bauera na 3 day rest. Bauer je inace 8+ ERA pitcher na 3 day rest, ali Francona knows his stuff... tako je i protiv nas prosle godine poveo u finalu 3-1, pa je poceo da pomera pitchere, i dobio po nosu. iako je Maddon dao sve od sebe da on bude taj koji je sjebao WS. ne razumem tu potrebu za micromanagementom. nekad se isplati, nekada ne. uglavnom je good players play good, bad players play bad. ali ovako se prica i o managerima, valjda ih to lozi, sta znam... 

 

Dodgersi su isto prosli. pitching Arizone(ili su Dodgersi naprasno postali best hitting team in 135yrs of baseball history) je bio nenormalno los. 

Link to comment

jebem li vam sunce kalajisano... sreca nasa te je Dusty manager Natsa, pa zameni dominantnog pitchera nakon prvog hita... da uvede leftyja, jer je lefty up... i naravno da mu se obilo o glavu!

 

uffffff... nekako vodimo 2-1

 

Nije Bejker debilana no ja, znam sta sledi nakon sto je klupirao Svercera ( citati: potop! ) i svejedno ostajem gledati mec do kraja iscekujuci satro cudo. Obaska sam debilana sto cu i veceras gledati.

Link to comment

sto je najgore, sada je samo oblacno, kasnije se ocekuje kisa... ne znam ni da li ce izgurati tekmu, i u kakvim uslovima. ali znam da cu ja opet liciti na zombija sutra na poslu :(

Link to comment

kao sto se i ocekivalo, postponed je bila tekma. procurelo je da su Cubsi i Natsi hteli da pocnu tekmu ranije, jer su znali za weather report, usaglasili sve, ali TBS odbio. cisto ako neko jos zivi u uverenju da TV ne diktira sve...

 

tekma bi trebala da ide veceras u 10, Cubsi su oma rekli da i u slucaju pomeranja ostaju sa Arrietom, dok Natsi nisu nista govorili, ali su kasnije objavili da i oni ostaju sa Roarkom. ako bude trebalo, peta tekma je u Washingtonu u noci izmedju cetvrtka i petka, u 2 ujutru. projected starters Hendricks i Strasburg. ako sve bude kako trenutno stoji, Lester i Scherzer ce biti available za relief u petoj, mozda cak i u cetvrtoj. doduse, kisa sve to moze da pokvari... trenutno pada, ali najavili su stajanje tokom prepodneva, tako da bi trebalo da bude OK za tekmu. ce vidimo :)

 

EDIP: ako bude bilo pete, Natsi i Cubsi ce imati manje od 24hrs za postgame sranja( tusiranje, antidoping, izjave, sve sto ide u paketu), pripremu za put u Washington(oko 1000km), put, pregame sranja(opet spremanje, mediji, kurcipalci)... i usput treba da ubace i odmor. verovatno ce spavati u avionu :s

 

EDIP2: zato lepo treba dobiti tekmu i ne brinuti o petoj :D

Edited by freakns
Link to comment

bio je predvidjen Roark... pa je prebaceno na Strasburga, jer se oporavio od bolesti... pa je vraceno na Roarka jer je juce bacao bullpen session spremajuci se za sutra... pa je vraceno na Strasburga jer je bullpen zapravo bio u ponedeljak... i tako

life by Dusty

Link to comment

jel se secate kako je Scherzer dopustio prvi hit, bio izvadjen iz tekme, i onda su Nationalsi izgubili tekmu? eeee, pa sada se Arrieta bas mucio, ali nekako ostao u igri 3.2 inninga. imao bases loaded. Maddonu se govno smrzlo, ali ga je ostavio u igri... i izvukao je out. onda je u petom ubacio Lestera. Lester bacio no hit 3.2, popusio prvi hit, i sta je Maddon naucio iz svega ovoga? nista! izvadio je Lestera, usao Edwards kojii je bacio walk, walk, napunio baze, cak bacio prvi ball sledecem, i Maddon je onda bas odlucio da se posere po svemu, i uveo Davisa. rezultat? GS lika koji ima 0 powera i to u danu kada vetar duva unutra tako da je maltene nemoguce udariti HR

 

FU Maddone i tvoje proseravanje u oktobru. izgubio si nam drugu tekmu, ovu si nam zacementirao. ako sutra bude pustio Hendricksa duze od 5 inninga to ce biti cudo. mada ce mozda i morati, istrosio je Lestera... ali siguran sam da sprema Qa da ga uvede posle prvog ili drugog hita.

Link to comment

Ok. Očekivana dominacija protiv Klubera, koji je preumoran. Astrosi su prejaki i ne leže nam. Altuve je onaj igrač koji te iritira ako igra protiv tebe, ali ga obožavaš ako igra u tvom timu

 

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...