Jump to content
IGNORED

gps navigacija


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    25

  • Yoyogi

    24

  • renne

    24

  • katamaran

    21

  • 8 months later...

samo ako ti nije stalo izbjeći kolone. here nije nikakav s prometom, glup je ko qrtz.

 

sad kad se u google maps može skinuti mape, lijepo poskidaš mape mjesta kuda i kamo ideš, uključiš traffic i bog te veseli. Ako te zanima i gdje su kamere, tu je waze.

Link to comment

Neki poseban razlog? Nepotrebna pored Waze-a i Here-a

Pitam jer mi se zet kune u taj Sygic, inače ima i iGo ali kaže da ne valja. Valjda mu je zahvalan za memoriju telefona a i radi mu offline (na znam za ostale navigacije pa ovo smatram za plus).

Hvala svima na odgovorima.

Link to comment

iGo je dugo bio najbolji, ali ne koristim ga već sigurno tri godine.

 

Here je u početku imao problem sa mapama, ali i to je odavno rešeno, kao offline rešenje je zaista sjajano.

 

A Waze je keva kada ti ne treba offline mapa, a zašto je keva, opisao sam na prethodnoj strani, podseti se :)

Link to comment

otkad me je Google maps skinuo s autoceste u Austriji ispred kolone, što Here nikad nije uspio, i uspješno me proveo kroz pola Southwest USA, samo se u njega kunem što se navigacije tiče. Palim ga i uz nacigaciju u kolima, iz istog razloga - ta u kolima glupa je @ promet

Link to comment

otkad me je Google maps skinuo s autoceste u Austriji ispred kolone, što Here nikad nije uspio, i uspješno me proveo kroz pola Southwest USA, samo se u njega kunem što se navigacije tiče. Palim ga i uz nacigaciju u kolima, iz istog razloga - ta u kolima glupa je @ promet

:D

 

mene here nije prodao sto se tice online navigacije, a uglavnom ga rabim zbog offline mapa, jerbo mi se ne da trosit na roaming.

Link to comment

ali i google maps sad ima offline mape [emoji53]

Tačnije, ima off line sektora mape, što je poprilično drndanje ako ti treba više od jednog sektora, al dobro, par minuta posla.

 

Da se ponovim, od kada me je google maps provozao do apsolutno svega i svačega na Islandu što sam u njega ukucao, od vodopada, reke, kanjona, glečera, jezera bez najmanje greške, ne mogu da mu okrenem leđa.

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...