Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

  1. 1. Vaše mišljenje o novom zakonu

    • Odličan je!
    • Mogao bi biti i bolji
    • Ma to je samo uzimanje para i ništa više


Recommended Posts

  • 1 month later...

20431303_10212382784817978_7508252016960

 

Nije moja priznanica, neko okacio na Fb pa doslo i do mene, nije naplacena kazna samo je bila opomena.

 

Danas sam isao BG - NS i NS - Indjija autoputem i nisam dobio info o brzini, verovatno tek uvode taj sistem.  Sutra cu ici za Veliku Planu pa cu videti na tu stranu da li ima kontrole.

Link to comment

Okacio jedan moj poznanik, njemu bilo 138 prosek. Ti nisi dobio jer ovo pise samo onima koji predju 120 u proseku, ostalima koji postuju ogranicenje jok.

Link to comment

Merio sam prosek brzine od Plane do BG, 117km/h po bordu, nisam dobio info o brzini.

Verovatno samo ako se prekrsi ogranicenje, mada sipanje goriva ili pus pauza spustaju prosek brzine

Link to comment

drugari, sta kaze zakon za decija sedista?

cerka mi je 158-9 cm, ali nema jos punih 12. treba li sediste u srbiji za nju ili ne?

 

u nemackoj ne treba ako je dete napunilo 12 ili ako je vece od 150cm

Link to comment

drugari, sta kaze zakon za decija sedista?

cerka mi je 158-9 cm, ali nema jos punih 12. treba li sediste u srbiji za nju ili ne?

 

u nemackoj ne treba ako je dete napunilo 12 ili ako je vece od 150cm

U Srbiji samo deca niža od 135 cm moraju u sedište, bez obzira na godine(pretpostavlja se da tu visinu dostižu oko 12-te godine). Na prednjem sedištu ne smeju da se voze ako su mladja od 12 godina.

Link to comment

U Srbiji samo deca niža od 135 cm moraju u sedište, bez obzira na godine(pretpostavlja se da tu visinu dostižu oko 12-te godine). Na prednjem sedištu ne smeju da se voze ako su mladja od 12 godina.

 

super.

 

hvala lepo :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...