Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

SEAT Toledo, 1.6 Stylance, 2005 god.Update slijedi najvjerovatnije slijedece godine.Veliku sansu ima SEAT Altea XL 1.8 TFSI. U medjuvremenu polazem za A kategoriju.Odluka je pala na Yamaha FZ6 Fazer.p4210015wo3.th.jpg

Link to comment
SEAT Toledo, 1.6 Stylance, 2005 god.Update slijedi najvjerovatnije slijedece godine.Veliku sansu ima SEAT Altea XL 1.8 TFSI. U medjuvremenu polazem za A kategoriju.Odluka je pala na Yamaha FZ6 Fazer.p4210015wo3.th.jpg
Lep ti je ovaj Autoemoci?n. Zaboravio sam da napišem da sam isto 2005.
Link to comment

Ove godine vozao ovoSvakih 400km morao na bezinsku pumpu (benzinac + automatik). Ali jako izdrzljiva kola (ono bas izdrzljiva) iako nije pravi terenac.honda-occasion-27685-1.jpgA od kada sam se vratio vozim se ovim :P Definitivno najbolje prevozno sredstvomedium_metro.jpg

Link to comment
Ciao Nt, drago mi je da te vidim ponovo! Zeza me veza, ne znam da li je to forum ili moj modem...
Biće da je kod tebe problem, meni za sada sve radi bez greške.
SEAT Toledo, 1.6 Stylance, 2005 god.Update slijedi najvjerovatnije slijedece godine.Veliku sansu ima SEAT Altea XL 1.8 TFSI. U medjuvremenu polazem za A kategoriju.Odluka je pala na Yamaha FZ6 Fazer.
Znači, odustao si od Civica, nešto si o njemu pisao prošle godine kao o kandidatu. Edited by nesha taxista
Link to comment
  • 2 weeks later...

nekoc vozili Punta, sad se ponovili, pa vozimo ovo:golf5.jpg2004, 50k, polovnjak ali super fercera... ili da citiram neke od clanova svoje porodice: `Boktemazo, sta god da pritisnem- radi!`Znaci: zadovoljni. :D

Link to comment
  • 2 weeks later...
Izvini, nešto sam onda zamenio. Ne zameri molim te, dosta je vremena prošlo. Uostalom, lep sam ti auto greškom pripisao, meni se veoma sviđa ta Honda. :)
I meni, al nece zena ni da cuje. Sta ces.Uvjek sam gotivio Hondu. Imao sam prije SEAT-a, Hondu Accord 1.8i vtec iz 1999.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...