Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sam danas ukapirao (jer sam napokon pustio par minuta da pogeldam) da je onaj kosmati Cakarevic, a vehabija Djoko. Kad mi je toliko trebalo da naucim stare igrace, ove nove necu popamtiti do kraja sezone :lol:

Link to comment

Sta bre dete, trpa mali Pecarski ko matori :Hail: Opravdava avatar.

 

Cak i Djoko i cakar nisu mrtvaci kakve pamtim. Omudili se obojica.

 

Dobili smo HT, dalje necu ni da gledam. Takodje lepo sto Muta ne vodi sve tajmaute.

Link to comment

Polako sa Obradom. Nije njega Muta doveo, niti ce ga trpeti ako ne proigra, a proigrace

+1

 

Mutavi ignoriše igrače koje nije doveo. Mnogo se uživeo u menadžer fazon, mogao bi malo da radi svoj posao.

Link to comment

Polako sa Obradom. Nije njega Muta doveo, niti ce ga trpeti ako ne proigra, a proigrace

 

Jeste. Pricao je da je hteo i u Dinamik prethodno da ga dovede..

 

 

“Videćemo koga možemo da dovedemo. Sve su to moje želje, ali imamo samo jednog igrača koga smo doveli – Obrada Tomića. Jako interesantan i mlad igrač, moram da priznam. Moja je želja da okupim što više mladih i perspektivnih košarkaša, da dobiju šansu da igraju”, poručio je Nikolić, a na pitanje ko ostaje u timu iz prošlosezonske ekipe odgovorio je:

“Vanja ostaje sigurno, kao i talentovani Jovanović i Tanasković, ali i Mihajlo Andrić”.

 

Jedini koga Muta nije hteo je Wilson. I za njega je u pravu, posto izgleda ko 15-godisnjak i apsolutno neupotrebljiv.

 

Mutine izjave ipak uvek treba uzeti s rezervom. Tako je celo leto ponavljao da racuna Slobu i Tanaska, pa ih odmah precrtao. Hoce da okupi sto vise mladih i perspektivnih igraca, pa dovodi i forsira Cakarevica, Gavrilovica..

Link to comment

http://www.zurnal.rs/kosarka/partizan/53892/lepa-vest-za-crno-bele-miler-je-stigao

 

stigao tek sada miler jer smo sklonili BAT (plaćena dugovanja za Murića, Wilsona, Andreja Milutinovića - oko 250.000).

 

Sve ti jbm, zaboravio sam na ovog. Kad se setim samo koliko novaca smo mi bacili na te poluafirmisane igrace, Cakarevic nas je jbo u zdrav mozak u prvom mandatu, Bane Djekic, Jaka fakin Klobucar, Dalo...

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...