Jump to content

Photo

'De ima da se pazari?

• Please log in to reply
4497 replies to this topic

#4486 Delija67

Delija67

Komandir šumske straže

• Members
  • 9,890 posts

Posted 21 October 2017 - 11:34:39

napravi onaj sto ne postoji

#4487 gospa buba

gospa buba

Рибарница "ЛОГОС"

• Members
  • 49,341 posts

Posted 21 October 2017 - 11:47:23

ne sme taj, oce dubije narod na salmonelu ^_^

#4488 darling

darling

AFŽ

• Members
  • 9,983 posts

Posted 21 October 2017 - 13:02:42

dudo, jel taj s maslinovim mutis samo s maslinovim? kakav je, opisi svojim recima :)

falim te boze za ovo homoljsko leto, i dalje su mi breskve voce nambr uan, obozavam ove zute jesenje mangolike, guste i slatke, sto ih donose s drveta, a ne iz ladnjace. reko marin sin jos sledece nedelje. 

#4489 ljakse

ljakse

Administrators

• Members
  • 8,425 posts

Posted 21 October 2017 - 13:07:38

Ne može samo s maslinovim, neće lepo da se umuti, za početak. Ja stavim maaax do trećine, kad sam bahat.

#4490 renne

renne

A je to

• Members
  • 52,346 posts

Posted 21 October 2017 - 13:17:27

vidish, a ja bih rekla uzmi polimrak™ :unsure:

najbolje uzmi koji hocesh ol:

Polomrak može sve osim majoneza

#4491 kud u maglu Simoviću

kud u maglu Simoviću

u12

• Members
  • 26,956 posts

Posted Yesterday, 17:00:28

gde ima da se pazare prepeličija jaja, ne mora da su organic, al i da nisu pred izleganjem malih prepeličica

danke
:)

Edited by kud u maglu Simoviću, Yesterday, 17:04:46.

#4492 nisam ja

nisam ja
  • Members
  • 10,284 posts

Posted Yesterday, 17:06:22

Kad reče jaja, kod mene u radnji neke jajurde ogromne. Nemoš onu kutiju zatvoriti. A ljuska tanka, moš mrkim pogledom lomiti. Čime to pumpaju bošsačuvaj.

#4493 renne

renne

A je to

• Members
  • 52,346 posts

Posted Yesterday, 17:19:41

gde ima da se pazare prepeličija jaja, ne mora da su organic, al i da nisu pred izleganjem malih prepeličica

danke
:)

svi veći marketi

u idei i merkatoru ima na regularnoj bazi, tj stalno

#4494 aram

aram
  • Members
  • 25,833 posts

Posted Yesterday, 17:48:26

dudo, jel taj s maslinovim mutis samo s maslinovim? kakav je, opisi svojim recima :)

falim te boze za ovo homoljsko leto, i dalje su mi breskve voce nambr uan, obozavam ove zute jesenje mangolike, guste i slatke, sto ih donose s drveta, a ne iz ladnjace. reko marin sin jos sledece nedelje.

Obožavam i ja te žute, kupio prošle nedelje.
Bolje da sam onaj karton pojeo u koji su bile zapakovane, ukusniji je bio garant :cry:

#4495 renne

renne

A je to

• Members
  • 52,346 posts

Posted Yesterday, 17:51:21

ja danas ubro poslednju smokvu, gotovo homoljsko leto

#4496 dùda

dùda
  • Members
  • 9,275 posts

Posted Today, 11:06:26

fala ljudi na odgovorima, na kraju kupila tomicu, videćemo kako će to da izgleda

Ne može samo s maslinovim, neće lepo da se umuti, za početak. Ja stavim maaax do trećine, kad sam bahat.

evo ljaikse odgovorio, ali se ne slažem u potpunosti, jer ja stavim upravo obrnuto, najmanje 2/3 maslinovog 1/3 običnog

nije mi problem što neće da se umuti, naprotiv, jako se dobro muti, ali je pregusto i prejakog ukusa ako je 100% maslinovo

dakle, ko voli taj gorkasti ukus mulja, može da tera i sa većim procentom, opet, zavisi verovatno i od vrste mulja, mora malo da se isproba

#4497 darling

darling

AFŽ

• Members
  • 9,983 posts

Posted Today, 12:12:45

videla sam po netu da ne treba da se koristi ekstravrdzin, onda ukus ne bude jak. 

aj probacu da smuljam kad mi zatreba. ja sam se prebacila na grcki jogurt, i to malo francuske salate sto pravim jednom godisnje smuljam s grckim jogurtom i senfom, bez majoneza, i bude super kad odlezi najmanje 12 sati u fridzu. i salatu od jaja pravim bez majoneza. 

Obožavam i ja te žute, kupio prošle nedelje.
Bolje da sam onaj karton pojeo u koji su bile zapakovane, ukusniji je bio garant :cry:

breskva iz frizidera ne valja, ni iz kucnog frizidera, a kamoli iz industrijske hladnjace. breskva samo s drveta. 

kad smo kod voca, kako se kupuje kaki? vidim ima u maksiju, kako da prepoznam zrelost, ukusnost, bledji, intenzijvniji, tvrdji meksi, kako da biram kaku? (pitam a u glavi mi bristol chart :D)

Edited by darling, Today, 12:13:27.

#4498 ivy

ivy

spavajuca celija

• Members
  • 14,264 posts

Posted Today, 12:20:09

treba da bude sto ,,tecniji,, da izgleda kao da tanka kozica drzi tecnost unutra,znaci sto meksi i providniji

a moze i da se kupi tvrdji i kod kuce ceka taj stadijum

super zamena za majonez je i tvrdo kuvano zumance umuljano sa grckim jogurtom i senfom.malo soli i kap limuna

Edited by ivy, Today, 12:21:01.