Jump to content
IGNORED

pitanje za znalce


ruskinja

Recommended Posts

Da ne otvaram novi topic, htela bih da pitam za preporuku za forume (na srpskom ili engleskom) sa tematikom Photoshop.Hvala :)
jel bi mogla mozda malo vise da kazes kakav forum - neki gde bi kacila radove da ih drugi ocenjuju, gde bi nalazila tutoriale, neki forum sa tematskim takmicenjima ... ?
Link to comment
jel bi mogla mozda malo vise da kazes kakav forum - neki gde bi kacila radove da ih drugi ocenjuju, gde bi nalazila tutoriale, neki forum sa tematskim takmicenjima ... ?
Nesto u stilu ovog recimo http://www.photoshopforums.comTips&tricks, tutoriali... Koristim Photoshop godinama i za ovo sto mi treba mi je ok, al mislim da mogu da ga iskoristim i mnogo boljeuz poneki praktican savet.
Link to comment
Jednostavno, Dizajn Zona.
U, da. Svasta ima zanimljivo, narocito me zanimaju detalji oko izrade web sitea.Kako da graficki deo odradim u Photoshopu tako da bude upotrebljiv nekom ko ce ga doraditi (samo tehnicke stvari,sve sto nije u domenu dizajna) i postaviti na net.
Link to comment
Nesto u stilu ovog recimo http://www.photoshopforums.comTips&tricks, tutoriali... Koristim Photoshop godinama i za ovo sto mi treba mi je ok, al mislim da mogu da ga iskoristim i mnogo boljeuz poneki praktican savet.
preporucio bih ti, ondak, da sa neta skines tutorialse lynda.com. Imas po ovim gusarskim sajtovima. Bejzikli dobijes gomilu klipica o raznim toolsima, tehnikama i trikovima, pa mozes da gledas samo ono sto te zanima.
Link to comment
  • 5 years later...

da li neko zna kako se pise projekat za konkurse ili ima primerak nekog da mogu da proucim?

 

ljudi mi kazu da postoji odredjena forma i da mora da se postuje.

 

i kako se nalaze konkursi u srbiji ? ima li jedan sajt na kojima izlaze?

 

i ne samo u srbiji, ako neko zna i van zemlje neke konkurse

Edited by mustang
Link to comment

za fotografiju, izlozbe, kratak film, poeziju, kulturu u dijaspori...art

 

i mozda kontakt osobe za to u americkom kulturnom centru...htela bih nesto bg-la izlozbu ako moze

Edited by mustang
Link to comment

Ja stvarno nisam siguran. Mislom da min kulture godisnje objavljuje konkurse za razne projekte ali su to prwozbiljne price ali verovatno na nivou grada ima. Medjutim mozda bi vredelo mrdnuti iz kloake i raspitati se po kulturnim centrima u unutrasnjosti, veruem da bi ti ljudi bili vrlo srecni da im takvi dogadjaji dodju a i sevap je pribliziti im sadrzaje na koje je prestonica pretplacena

Link to comment

Razgovaracu bas kakva je procedura s jednim rodjakom koji je u domu kulture u svom gradu neko mudo. Inace ja sam devedesete radio u jednom muzeku u Vojvodini i kad orhanizujemo nesto koja je to bila sreca

. Drugo sve sto ima veze sa dijasporom blize je tim ljudima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...