Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

Samo treba bezati od 1.4 motora jer u toj karoseriji je preslab,cak ni u 500l nije neka radost.Skroz trom i naporan za voznju.

 

Imao sam to prokletstvo da vozim 1.4 500l do CG mora. Znači, auto na uzbrdici bukvalno ne može da ubrza. Možete zamisliti putešestvije kroz sve one silne krivine, kamione koji se vucaraju koje bukvalno ne mogu da obiđem a da se ne vidi barem 200m čistog puta jer jednostavno auto ne može da ubrza. Pakao, jebeni pakao. Džabe ga  ne bi vozio sa tim motorom.

Link to comment
  • 1 month later...

On topic,prosla prilika za kupovinu Fiata,solidna posecenost na night of miracles i dosta potencijalnih kupaca,dal se nesto zaista kupovalo videce se za par dana.Tipo npr. mogao da se uzme sa popustom od 5000e u karavan verziji 500l treking za nepunih 12k.

 

Ko je hteo novog Fiata bolja prilika tesko da ce da naidje.

 

Bila i jedna prelepa djulijeta u dinsictive opremi da sam nasao kupca za burbeg uzeo bih je bez razmisljanja.Perla plava i narandzasti enterijer,al jaka cena 25 i kusur hiljada.

Ne znam koje su bile cene u toku akcije ali su svi modeli Tipo i dalje na akciji. Ja se prijavio na sajtu i stigao mi cenovnik za 2 minuta na mail i posle toga me odmah zvali iz makrketinga Fiata. Nije mi bas logicno da se neki modeli prodaju po jednoj ceni samo ta dva dana a da onda posle toga vise taj popust nece vaziti, Mislim da je to vise bila marketinska fora. Uglavnom sacekacu malo kad budem imao vremena i kad budem u Srbiji pa cu da zakazem probnu voznju.

Link to comment

Barijeva ideja o novom Tipu i meni deluje sasvim privlačno. Sve što sam gledao ovih dana u rasponu 12 do 16 soma splasne čim vidim kilometražu. Dati, šta znam, 12 k za fino izjebanu i naguženu polovnjaču je...perverzno. 

 

Tipo SW od 16 hiljada sa 3500 subvencije za polovan auto je možda najbolja ponuda na tržištu trenutno. Ljudi koji kažu da za iste pare možeš uzeti novu Octavia Combi nisu u pravu jer je razlika zapravo celih 20%. 

Link to comment

Kupio pre desetak dana Passat B8, 1.6, 120 ks, 2015. 88000 presao, i malo je reci da sam odusevljen.

Perfektan auto, bukvalno kao nov. Uvek sam pre za tu varijantu nego za neki nov a slabiji auto.

Link to comment

Kupio pre desetak dana Passat B8, 1.6, 120 ks, 2015. 88000 presao, i malo je reci da sam odusevljen.

Perfektan auto, bukvalno kao nov. Uvek sam pre za tu varijantu nego za neki nov a slabiji auto.

Kako ide auto sa tim motorom, nekako imam utisak da je 1,6 slab za pasata? Dugo sam vozio nešto manji auto (308) 1.6, 110 ks i na auto putu, usponima sa ukljucenom klimom, se oseća nedostatak snage.
Link to comment

Kako ide auto sa tim motorom, nekako imam utisak da je 1,6 slab za pasata? Dugo sam vozio nešto manji auto (308) 1.6, 110 ks i na auto putu, usponima sa ukljucenom klimom, se oseća nedostatak snage.

Ja sam pre ovog vozio Audi A4 1.9, 136 ks i generalno ne osecam neku preveliku razliku. Mozda eventualno malo u startu, inace sasvim dobro vuce. A potrosnja je po gradu na oko 6.5, do Valjeva Ibarskom 5. Sve sa klimom non stop ukljucenom. Nisam ga jos nesto vozio po auto putu, tu ce biti i manje. Ne osecam nedostatak snage sa ukljucenom klimom.
Link to comment

Kupio pre desetak dana Passat B8, 1.6, 120 ks, 2015. 88000 presao, i malo je reci da sam odusevljen.

Perfektan auto, bukvalno kao nov. Uvek sam pre za tu varijantu nego za neki nov a slabiji auto.

 

Hm, takav na polovni automobili skoro da nema ispod 20k, većinom su i solidno preko toga, to baš i ne deluje previše povoljno?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...