Jump to content
IGNORED

Iznajmljivanje kola u Beogradu


WTF

Recommended Posts

Nazovi/posalji email Mega Rentu i dogovori se sa ljudima, a ne web sciptom.

 

Oko 30 evra sa kaskom  i porezima za novu Corsu, neogranicena kilometraza. Izuzetno ljubazni i profesionalni, koristim ih barem 10 godina i nikad lose iskustvo.

Link to comment
  • 7 months later...

Nije u Beogradu, vec na Siciliji, auto za dve osobe i dva velika kofera.

Najjeftniji koje nalazim u ponudi su: Fiat Panda, Reno Klio, Ford Fiesta, Fiat 500. Do sad sam imala prilike da iznajmim tog malog Fiata 500 (tj. to nam je bilo uvaljeno kao "slicno" Renou, koliko se secam) i ne bih ponovo. Sta biste izabrali od ovog?

Link to comment

Nije u Beogradu, vec na Siciliji, auto za dve osobe i dva velika kofera.

Najjeftniji koje nalazim u ponudi su: Fiat Panda, Reno Klio, Ford Fiesta, Fiat 500. Do sad sam imala prilike da iznajmim tog malog Fiata 500 (tj. to nam je bilo uvaljeno kao "slicno" Renou, koliko se secam) i ne bih ponovo. Sta biste izabrali od ovog?

 

Ja sam rentirao 3 od ta 4 [samo nisam Clio] i predlozio bih Pandu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Promena plana pa time i vozila.
"We can offer a Group A, Chevrolet Matiz, Hyundai Atos, Daihatsu Cuore, Kia Picanto, all A/C, 5 doors" - sve su dakle autići, ali nam ni ne treba više posto ce biti za razgledanje nekoliko dana, dve osobe bez prtljaga - valjda ce uspeti da se popne na neka brda ;D

 

Verujem da su svi oni slicni i da nema tu mnogo razmisljanja...ili?  U pitanju je manja porodična firma za koju videh dobre preporuke, u nekima od njih je stajalo da su uzeli taj Hyundai Atos. (Takodje i ostale firme kojima sam slala upit imaju slican izbor u toj najmanjoj kategoriji)

Link to comment

Promena plana pa time i vozila.

"We can offer a Group A, Chevrolet Matiz, Hyundai Atos, Daihatsu Cuore, Kia Picanto, all A/C, 5 doors" - sve su dakle autići, ali nam ni ne treba više posto ce biti za razgledanje nekoliko dana, dve osobe bez prtljaga - valjda ce uspeti da se popne na neka brda ;D

 

Verujem da su svi oni slicni i da nema tu mnogo razmisljanja...ili?  U pitanju je manja porodična firma za koju videh dobre preporuke, u nekima od njih je stajalo da su uzeli taj Hyundai Atos. (Takodje i ostale firme kojima sam slala upit imaju slican izbor u toj najmanjoj kategoriji)

o bre, ko da kupujete, uzmite stabillo, isto sr :fantom:

Link to comment

Kao sto rekoh, to sam i pretpostavila, vise se radi o tome da li je neki od tih "nemoj ni slucajno da uzimas ovaj auto" (sta bih ja rekla npr. da je na listi Chevrolet Spark). No jos bolje onda, ako je bukvalno svejedno. :)

Link to comment

Promena plana pa time i vozila.

"We can offer a Group A, Chevrolet Matiz, Hyundai Atos, Daihatsu Cuore, Kia Picanto, all A/C, 5 doors" - sve su dakle autići, ali nam ni ne treba više posto ce biti za razgledanje nekoliko dana, dve osobe bez prtljaga - valjda ce uspeti da se popne na neka brda ;D

 

Verujem da su svi oni slicni i da nema tu mnogo razmisljanja...ili?  U pitanju je manja porodična firma za koju videh dobre preporuke, u nekima od njih je stajalo da su uzeli taj Hyundai Atos. (Takodje i ostale firme kojima sam slala upit imaju slican izbor u toj najmanjoj kategoriji)

Caveat:

 

Dešava se svuda, ali je u Italiji veoma izraženo: jedna stvar je ono što ti rezervišeš kao auto, a sasvim je druga stvar ono što ćeš dobiti na kraju. Vrlo je retko da dobiješ ono što si i rezervisala. :lolol:

Link to comment

Caveat:

 

Dešava se svuda, ali je u Italiji veoma izraženo: jedna stvar je ono što ti rezervišeš kao auto, a sasvim je druga stvar ono što ćeš dobiti na kraju. Vrlo je retko da dobiješ ono što si i rezervisala. :lolol:

 

Znam i za to, tako se moj momak iznenadio, haha trebalo je da snimim njegovu reakciju na malog Fiata 500, "nisam znao da kola mogu biti ovoliko mala!" (inace imamo kompakt Astru, nije sad da su neka velika kola u pitanju). Tada nismo ni imali odabrani auto, vec je u rezervaciji i bilo "auto u klasi toj i toj (izbor sledeci..)" (Europcar u San Sebastijanu), proslo je sve okej.

 

No promenila sam plan za jun te idem na Samos i covek je rekao da, ako hocu, mogu da biram jer jos uvek imaju od svakog auta slobodan za moj period pa sam se zato i javila ovde.

 

 

 

o bre, ko da kupujete, uzmite stabillo, isto sr :fantom:

 

Ma znam, ali neki savet nije na odmet. Npr. u prethodnom slucaju, da vas nisam pitala na forumu, nikad ne bih razmisljala o Pandi. Sad sam utefterila pa imam za ubuduce.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...