Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

ja vise subitom uvece ne sedam za volan. prosle subote pretekao me manijak u jednismernoj preko trotoara oko 80 kmh pored olimpa gde deca idu na basket bilo oko sedam uvece

Link to comment

Ja ne sedam za volan dok vec jednom ne umru srpska sela. Pola 7, mrak vec pao, a na magistralnom putu traktor bez rotacije, svetla, cak i bez macijeg oka. Ali ni to nije dosta za klasicnog umiruceg™ srpskog seljaka nego moraju i one jebene vile da budu spustene.

 

18954741.jpg

 

 

Link to comment

Ja ne sedam za volan dok vec jednom ne umru srpska sela. Pola 7, mrak vec pao, a na magistralnom putu traktor bez rotacije, svetla, cak i bez macijeg oka. Ali ni to nije dosta za klasicnog umiruceg™ srpskog seljaka nego moraju i one jebene vile da budu spustene.

 

18954741.jpg

 

 

 

A pa to nije zemljoradnik, to je lovac.

Link to comment
  • 1 year later...

11.01. je bmw bg tablica koji je vozila skoro gola ženska osoba pod dejstvom alkohola, oko 2 promila u blizini batrovaca izazvala lančani sudar, 2 auta totalna šteta+ još 2 i njena bembara.

Ono što je zanimljivo da su se na licu mesta pre svih stvorila 3 advokata i šlep služba iz Beograda koji su je spakovali i odveli.

 

Sent from my x600 using Tapatalk

Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Klinci su kreteni, posebno za volanom. Vozački treba da se polaže sa 30 i da važi do 59. I zdravo

 

Znas nekog sezdesetogodisnjaka koji se trka po jednosmernim ulicama u sred bela dana?

Link to comment

Ja nedelju dana menjam gazdu, pa sam u marketu do jedan do jedan, a market je na ibarskoj. I vec nedelju dana sam u fazonu kako nema stalno saobracajki vec samo par nedeljno. Svi voze sumanuto i brzo a kamiondzije ti uvek traze dve stvari

1 do 4 piva da lakse zaspe

Da im rasitnis/ostavis sitno 300, 500 kinti jer se to podrazumeva, kao namet neki

 

Al idalje glavni utisak svakodnevna sumanutost i glupost

 

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Sumanutost i glupost, vaistinu.

 

Ja sad poceo da vozim, bojazljivo, prvo po okolnim ulicama u 6 ujutro, posle isao po gorivo malo dalje, danas na auto pranje jos dalje... jesam oprezan ali nisam ni spor ni neinteligentan vozac - jebote tek sad vidim kako ljudi voze. Oni "iskusni" pogotovo. Dakle od pravila i po pravlima je 30%, sve ostalo je snalazenje, presecanje puta, uletanje na put bez cekanja ... autobusi GSP su cini mi se najgori.

 

Ne znam kada cu se osmeliti da vozim dete i zenu, ludnica je po gradu u svakom smislu (ne znam da li je tako oduvek a rekao bih da jeste)

 

Voznja je u stvari kao letenje avionom - u pocetku imas nelagodu jer si svestan rizika, zamisljas jedan od par desetina hiljada srafova i zakivaka koji u poluvakuumu moze fatalno da popusti, ili da se usled zamora materijala odvali krilce na rotoru mlaznog motora i da se, posle prolaska kroz tvoju zenu zabije pravo tebi u vrat, a i pilot je cini mi se malo mirisao na vinjak. Onda posle nekoliko letova otupis na sve to, pocnes da uzivas u rasporedu oblaka i panorami, posle ti i to dosadi i otupis potpuno, let ti je smor taman kao i putovanje gradskim busom do zelenjaka te jedva cekas da se zavrsi.

 

Dok vozis isto je - u pocetku je svaki auto koji vidis pokretna bomba od jedne tone koju mozda vozi pijani majmun sa odvrnutim BajomMalimKnindzom do daske, posle te faze razmisljas o tome kako bi voleo neku startniju masinu i na kraju vozis auto pun dece i zena sa laktom izbacenim napolje, dok u susret tebi neispavani vozac GSPa seche u preticanju neku peglicu te prodje ispred tvoje haube na pola metra (malo si zakocio) ... i to odmah zaboravis jer je sledeca stvar na CDu hir aj go agen od wajtsnejk.

 

Mi smo svi komplet idioti, zato smo i napredovali ovoliko. Istinski pametan covek nikada ne bi napravio avion.

Edited by Caligula
Link to comment

Ja isto ne volim deduskere za volanom. Treba posle 60. da idu na testiranje i tako svake 3 godine. Baš sam neki dan video kako jedna seda glava obara devojku na biciklu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...