Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

top 101. french manicured (pedicured?!) long toe nails2. stilettos3. tanga4. versace und d&g - sve5. mullet6. neon colours svega veceg od 4cm 7. kad smo vec kog toga, moda 80tih - sve8. enterijeri u braon tonovima (ako nisu made bysome cool scandinavian) boooring!9. velike plasticne torbe10. shminka u duginim bojama

Link to comment

Tangepa deset praznih mesta pa: sedefasti lak za noktenadogradjena kosasve ljubicastosve zutovirsla carape (tj. one boje koze s visokim procentom likre)sve sa (pre)spustenim strukomsve sa (pre)visokim strukombaletanke (xixi ovo zato sto mi grozno stoje)kratke cizme (iz istog razloga)crveni karmin (-//-)sjaj za usta (zato sto se lepi za kosu, tj. obrnuto)mala biserna ogrlicalepo vaspitani kardigancicisvetloplavi dzinsstikle srednje visinesvi coffee lanci mobilni telefonFK /KK/Svaki K Partizannaj nicim izazvaniji automobil na svetu - Smart...na prvu loptu, ima toga josh

Link to comment
ko bi rekao da tako mali komad tkanine more navuć toliku antipatiju? :D
ponovila bih slicnu opservaciju kao za helanke -tange dobro stoje eventualno gospojicama iz victoria's secret kataloga,ali one izgledaju super makar stavile i kesu na glavu (verujem da vecinane bi ni primetila :D )dok nam ostatak tanga nosece populacije uglavnom uteruje uzasi saliva stravu svojom pojavom.edit: a da, Neudobnost doticne strahote da i ne spominjem. Edited by Leia
Link to comment

Još jedan glas protiv tangi. Sprava za mučenje... :ph34r: Uvek se setim onih šezdesetosmašica što su spaljivale brushaltere. Koje naivke. Da su znale da je budućnost = tange, garant bi izvršile kolektivno samoubistvo.

Link to comment

Veliki hejt za novi 'loto-dizel-sad sam sa fudbala' fazon. Trenerka koja se nosi na 3/4, nogavice su pri dnu stegnute, najčešće bele čarape i plitke patike za fudbal sa tankim, ravnim đonom. Ma znate na šta mislim. Kako to šabanski izgleda, ja reči nemam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...