Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Ebay je ali videh da ima i na aliju. Naručih juče, dosta sam googlovao™, pričao sam sa likom koji ih valja na kp, kaže da razlike u zvuku bukvalno nema i da postoji mnogo teorija kako su tako jeftine (sa obzirom da su u radnjama malo manje od 100e) i da ne postoji razlika u kvalitetu izradi, bilo čemu, a da je primetna. Gledao ocene tog lika na kp, sve pozitivne, na ebayu isto... Pomislih da je vredno rizika sa obzirom da su ultrakvalitetne slušalice u pitanju. Javim kad stignu.

 

 

http://www.ebay.com/itm/191633279726?_trksid=p2060353.m1438.l2649&var=490696168403&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Link to comment
  • 2 weeks later...

U septembru sam narucila masku, tj. onu futrolu preklapaču, ne znam kako se zove, za telefon.

Početkom novembra su mi vratili pare jer nije stigla i, kako rekoše, nisu znali šta je s pošiljkom.

Istog dana sam zaboravila.

Danas mi stigla maska.

 

Šta sad da radim? Da ih kontaktiram i prebacim pare?

Link to comment

Nisam to znala.

 

Neću se nešto oblokati, sića je, nego mi je bez veze osećaj, nije fer. 

 

Sad će ostati ovako iz čiste ljenjosti jer sam preventivno ostavila evro i 13 centi na kartici :). Morala bih da odem da dopunim, a to me mrzi.

Link to comment
  • 3 weeks later...

pa racunaj da je sve isto...

osim dve sitnice: zvucnika i mikrofona ;)

 

Stigle danas... Zvuk na sluškama ubija. Ali UBIJA. Malo je reći da sam prezadovoljan. Što se tiče kvaliteta izrade, lagane su. Izgledom su bukvalno identiče originalu, ali isti nisam imao dugo pri ruci da konkretno uporedim. Vrhunska kupovina.

Link to comment
  • 1 month later...

Pošiljka ima status "61200 CARINA GPC BEOGRAD - Otprema".

 

Da li to znači da je carina završila s pošiljkom?

 

 

Pokušao sam da izguglam, vidim da postoji i status "10200 GPC BEOGRAD, Otprema", što bi trebalo da znači da nije završen carinski postupak.

Neko objašnjenje?

Link to comment

Ako ti je paket jedno nedelju dve stajao sa statusom 10200, to znači da su ga carinili. Kad ga konačno ocarine, pojavi se status 61200, što znači da je paket ocarinjen i kreće ka tebi. Sutradan očekuj da ti stigne na adresu.

 

Ako ti se 10200 pojavilo samo jednom, onda ces proći bez ikakvih dažbina.

Edited by Antagonist
Link to comment

Ako ti je paket jedno nedelju dve stajao sa statusom 10200, to znači da su ga carinili. Kad ga konačno ocarine, pojavi se status 61200, što znači da je paket ocarinjen i kreće ka tebi. Sutradan očekuj da ti stigne na adresu.

 

Ako ti se 10200 pojavilo samo jednom, onda ces proći bez ikakvih dažbina.

 

Hvala!

 

Nije se 10200 ni pojavljivao, samo:

11003 IZMENIČNA POŠTA - Prispeće

11003 IZMENIČNA POŠTA - Za carinu i

61200 CARINA GPC BEOGRAD - Otprema i to samo u dva dana od prispeća do ove poslednje otpreme

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...