Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Meni nikad, jos sam se uvek cudio sto ne trazi, jer kad sam obavljao kupovine ili uplate preko nekih drugih sajtova uvek su trazili i cvv. 

 

LM, za sad se ne oglasava. Kad/Ako stigne da je posiljka poslata bice dobro. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Poručio sam neku sitnicu sa Aliexpressa i piše da je stigla u Srbiju još 19. decembra. Da li treba da zovem i koga treba da zovem da vidim šta se dešava, tj gde su zaturili paketić?

Link to comment
  • 2 months later...

Htela bih nešto sa Ebaya da naručim, a nisam nikad. I sad, kad smo došli do plaćanja, imam prvu opciju da platim pomoću PayPal računa, a druga opcija koja mi se otvorila podrazumeva da istovremeno ukucam svoj broj kartice, onaj trocifreni kontrolni, kao i da uvedem šifru za PayPal račun, tj. ova opcija podrazumeva da ja otvorim i Pay Pal. Ja nikad nisam ni razmišljala o PayPal računu. Je l tu nema ničeg problematičnog? Da pristanem?

Link to comment

Htela bih nešto sa Ebaya da naručim, a nisam nikad. I sad, kad smo došli do plaćanja, imam prvu opciju da platim pomoću PayPal računa, a druga opcija koja mi se otvorila podrazumeva da istovremeno ukucam svoj broj kartice, onaj trocifreni kontrolni, kao i da uvedem šifru za PayPal račun, tj. ova opcija podrazumeva da ja otvorim i Pay Pal. Ja nikad nisam ni razmišljala o PayPal računu. Je l tu nema ničeg problematičnog? Da pristanem?

Nema, otvaraj slobodno...

Generalno pravilo je da račun tj. kartica kojom kupuješ bude debitna, da na njoj nikad ne bude neki veliki iznos van cifre koju misliš da potrošiš...

Ja imam visa internet i to šljaka super...

Link to comment

osim sto paypal kosta 1$ po transakciji dok direktno sa kartice ne kosta nista

Ali imaš sajtova koji rade samo sa PP i povraćaj novca je sigurniji...

Ali kako god obe kombinacije valjaju....

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

ma bez brige. ebay koristim od '97me i paypal od postojanja.

 

nisam znala da su uveli paypal u srbiju? to znaci da mogu da saljem novce napokon

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...