Jump to content
IGNORED

Street Fashion


Hippie

Recommended Posts

daklem, nista fešn dizajn, nista glamur, but still highly trendy and very kool.. moda licno vasa/koja oslikava vasu licnos........ pripadate nekoj od subcultures ILI NE, sta najradije furate?neke od krpica koje bi bile moje omiljete;40500070.jpg84866897.jpg93400305.jpg

Link to comment
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hippie

    21

  • 3opge

    5

  • ToniAdams

    5

  • nisam ja

    5

ultraforcem65grey55.jpgAlpha-MA-1-Flight-Jacket1.gifPre nekog vremena sam probao fajerku. Dbio sam komentar da izgledam kao matroi prdonja koji pokušava da izigrava klinca te sam se dezintegrisao iz radnje ali i dalje patim za original fajerkom. Kao klinac sam imao neku sramotnu divču

Umesto da spavam ja pišem po šopingu i udešavanju a sutra će mi đavo biti kriv kada se probudim kao ombi

Link to comment

sto se kaze, lepoj devojci sve lepo stoji a ruzna ostaje ruzna cak i kad gor...cek, nije tasvaka devojka je lepa na svoj nacinsto se tice mode, nekada sam voleo teksas jakne. a sad me ja malo blam zbog toga

Link to comment

ma ok, samo sam se malo salio :) kako bilo, valjda je rec o stilu a ne o konkretnim odevnim predmetima na konkretnim modelima? uzgred napisano, ona prva fotka je meni najlepsa, valjda zbog devojke-modela :)

Link to comment
83153371.jpg
uf, super :wub:. rado bih nosila.
mnogo su slatke i cure, i modeli (i meni je prvi najbolji, a zasto ne sorts? ), jedino su mnogo mrsave
ne na meni, a ne ne inace. dobro ide uz ostalo sa prve slike, svakako. Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...