Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

ako je uska pri grudima tj. sire su ti grudi ali ne preuska da ti se ocrtavaju bradavice, moze. u suprotnom ta majica na tebi je gej ili je da se prime kokoske sa iq 80.

 

isto to vazi za majice sa V izrezom, sa majice sa jasno firmiranim natpisima (velikim slovima), sa uskim kockastim kosuljama, sa kosuljama koje imaju onaj kurcic za ruku za zakopcavanje, sa roze nijansama...

 

nadam se da sam ti pomogla :)

Edited by mustang
Link to comment

Pa mustang slažem se potpuno i takve majice i tražim, a što se tiče v izreza to sam napisao samo zato što većina majica na koje nailazim (npr Armani ima najbolji fit) imaju v izrez inače ja nosim crew neck ali izbegavam one sa širokim izrezom ko u Gvantanamu

Link to comment

giorgio armani ima i odlicne crew neck, odlican pamuk i prirodno pada na telo. po meni najlepse stoje na muskarcu. pri tom umanjuju miris znoja za one kojima se oseca :)

Link to comment

A što jednostavno ne pitaš nekog momka u tesnoj majici kad ti naiđe na ulici?

+1

sto bi rekli montipajtoni u skecu sa pandurom, ocemo kod mene ili kod tebe?

Link to comment

 

 

sa kosuljama koje imaju onaj kurcic za ruku za zakopcavanje,

Tumbam glavu vec par minuta..sta je bre kurcic za ruku za zakopcavanje ?

Da ne ispadne da imam a nisam znao pa izbrukam i sebe i familiju na pravdi Boga :(

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Tumbam glavu vec par minuta..sta je bre kurcic za ruku za zakopcavanje ?

Da ne ispadne da imam a nisam znao pa izbrukam i sebe i familiju na pravdi Boga :(

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

dugme za manžetnu možda :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Je l kupovao neko preko neta torbe, klasične preko ramena to je "satchel" tip valjda i kurirske™, klasičnijeg dizajna bez šareniša? Ili u običnoj malopradaji kod nas, svejedno. Imao neko iskustva sa Manualom, je l deru?

Edited by miki.bg
Link to comment

Je l kupovao neko preko neta torbe, klasične preko ramena to je "satchel" tip valjda i kurirske™, klasičnijeg dizajna bez šareniša? Ili u običnoj malopradaji kod nas, svejedno. Imao neko iskustva sa Manualom, je l deru?

ovde svraća fin svet

:nobles:

Link to comment
  • 2 months later...

jk.jpg

 

Kakva je ovo harmonikaška narukvica koju nosi predsednik East West Bridge? Mada ekstremno ružna, očigledno je reč o poznatom modelu, ali avaj ne mogu da se setim ko je dizajnirao. Možda Iv Sen Loran?

Edited by halloween
Link to comment

cartier

:fantom:

 

90ih ovde bio popularan tri pa jedan rad(tri kratke jedna duga karika). mislim da je to 3 pa 1 bila izmišljotina ovdašnjih zlatara

 

e

danas bio poslom u društvu gospodina i narukvicu je imao. bože kakav primerak "vidite da imam novac" tipa, al mu sve nekako fucnuto. jeste tera se mečka slk, al 10ak godina matora plus malo čuknuta, gilje isto fucnute. narukvica je samo šlag na torti

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...