Jump to content
IGNORED

Pitanje za pravnika


ordi

Recommended Posts

za vracar i stari grad odes kod njih i na pisarnici uzmes zahtev, i onda popunis koliko znas sta ne znas ili nisi siguran popuni ti sluzbenik. napise ti na papiric koliko da platis i na koje racune, odes platis, opet sacekas red i predas. resenje ti stigne na kucu za desetak dana.

Link to comment
  • 2 weeks later...

 

ne mora biti bas najbukvalnije pri porodjaju nego moze i nesto kasnije dok traje pp depresija i za to vreme, npr, muskarac moze da ubije bebu i zena moze biti nesto tipa pomagac za sta bi trebalo da odgovara kao cedomorka, a muskarac kao ubica

 

 

je l moze neko da mi objasni da li se u cedomoru podrazumeva da je zena u pp depresiji ili se to utvrdjuje? da li je svako ubistvo deteta u tih par meseci koje pocini majka cedomor? 

Link to comment

Jel neko pisao zalbu po novom ZOUP-u u smislu clana 165?

To je udovoljavanje žalbenom zahtevu od strane samog prvostepenog organa, to si imao i u starom ZUP-u. Što to?
Link to comment

Nećeš verovati ali zastarevaju za 10 godina.

Meni lično cica iz njihovog "call centra" rekla.

 

Generalno ja ih ne plaćam, mada imam ih samo tri. 

Tj dve ova treća je njihova greska ali ne mogu da je "storniraju" dok ne platim prve dve.

Mater im

 

Doduše i za jednu ču da im "skačem po ganglijama" pošto su mi uredno naplatili dve SMS poruke a ipak me sačekala "čestitka"

Ćeraću se ja sa njima još.

 

 

Одлично.И  треба им нану нанину.Неког новог петог октобра ја палим паркинг сервис.

Link to comment
  • 3 weeks later...

koji to zakon nalaže zamenu vratanca na poštanskim sandučićima u zgradama ?

 

 

Tehnički uslovi za kućne sandučiće koje je propisala Republička agencija za poštanske usluge stupili su na snagu 1. januara 2011. godine  (ceo tekst)

 

edit: tek sad vidim na kom smo topiku. nisam pravnik ali mogu da pokušam :)

Edited by Frile
Link to comment

A to jedno od onih postkriznih zakonskih rešenja sa državnim čedima za koje ne znamo čemu služe, pa se ispostavi da služe za legalizaciju opštenarodne pljačke. Ja stavio normalno sanduče koje sam kupio sam, ostavio mi posle godinu dana poštar obaveštenje kako postavljeno sanduče „nije u skladu sa propisanim tehničkim uslovima“. Rekoh srcad mawa, tužite me, jedva čekam da vidim facu sudije kad mu pojasnim da moram da kupim sanduče koje je proizveo i stavio u promet ovlašćeni proizvođač™, a to važi i za njega.

 

Više nisu dolazili.

 

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...