Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Pa očigledno da je bio popišan nakon posjete SAD, nije ga bilo ni za lijeka 5 dana. Prije kad se vrati iz tako high profile posjete, ne silazi sa TV-a tri dana. 

Link to comment

Postalo gusto izgleda, vrlo gusto ....

shta, za nas neznalice? :unsure:

 

mislim, ako ima neshto osim gostovanja na travnjaku bele kuce, naravno. to je trivijalno reshenje.

Edited by gospa buba
Link to comment
  • 1 month later...

Prilikom šaltanja dođem na pink i u onih desetak sekundi provalim da su iz gajbe karićevih prenosili njihov nedeljni ručak ...

 

To je valjda neko zagrevanje za ovaj rijaliti ...

 

Šta Karići jedu nedeljom?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dverjani ispred pinka organizovali neki skup/protest, sa druge strane Mitrović u još jednom nasnifanom izdanju ispred trojice-četvorice gorila dirigovao dok se sa zvučnika čula Florens Foster Dženkins. 

 

Ovako napisano zvuli retardirano, a izgleda još retardiranije kad se pogleda.

 

Link to comment

Ovog iza celavog sam upoznao kad je Zeljko upao na koncert Referenata u Festu. Jasno da je bio potpuno nepozeljan, i celavi iza njega na pola metra sa svima polako kulturno, minimalno fizicki kontakt samo ds pomeri ljude desetak cm...a nasnifani ga tera od sebe i gura ...

i kaze da je sa njim to vece jos 5 njih bilo ( ja sam bideo jos dvojicu), a on je neki ex vojnik. Kontam da je to verovatno najbolje ste moze imati kod nas.

 

A da, a u stvari pisem sve ovo jer mi se cinio poznat, kao da je kraja oko Fontane, pa ako neko zna...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...