Jump to content
IGNORED

Gledanos


hefaca

Recommended Posts

Da, "ugradjuju", tj. mere rezultate na svakom tv-u u kuci, kao i za svakog clana domacinstva posebno. Cak i za goste se ukucava posebna sifra, ukoliko gosti zele nesto da gledaju. Jos nesto, ja odoh iz srbije pre 5 godina i tada je manje od 20% domacinstava imalo vise od jednog televizora, a bilo je 5-6% onih bez tv-a. Ne verujem da se tu nesto znacajno promenilo.
ako je tačan podatak rzs da u srbiji imao oko 3,5 miliona tv-a što je verovatno manje od stvarnog broja ako se uzme u obzir podatak o uvezenim tv-ima
Prema podacima kojima raspolaže kompanija "Stav", u našu zemlju je prošle godine uvezeno čak 267.108 klasičnih televizora (CRTV), znatno manje nego 2007 (459.055 kom), i oko 220.000 LCD i plazma televizora koji pokazuju tendenciju daljeg porasta.
- sigurno nismo toliko bogati da menjamo tv na svakih 7-8 godina, ako su tačni ovi podaci iz 2008 godtelevizori-tab.jpg- dakle oko 1,4 tv po porodici, dalje da vidimo koliko ljudi ima kablovsku:
U odnosu na 2009. godinu, broj kompjuterizovanih domaćinstava porastao je za 3,6 odsto, a u odnosu na 2006. godinu gotovo je dupliran. S druge strane, televizor imaju gotovo sve porodice u Srbiji (98,7 odsto), mobilne telefone 82 odsto, a kablovsku televiziju 42,6 odsto.
- ja zaista amogu da se setim 1 porodice koja ima kablovsku i samo 1 tv (a da ima više od 1 člana) :fantom:- tako da sve uzevši u obzir možemo smatrati istraživanja piplmetrijskom metodologijom avalidnim (sa ovolikom marginom za grešku)
Link to comment

Ja ne znam gde živim. Tačnije, gde umirem. Ništa ja to ne gledam. Gledam kroz špijunku ili kako trava raste, a ne to. Početkom decembra se vratim s puta, pa svratim u kafanu, onako tradicionalne kujne, poručim pljeskavicu s kajmakom isalatu od pečenih paprika, konobar-šef me poznaje, prilično sam redovan gost, kafana prazna. Kriza. Samo jedan deda, sjajong masnog propalanka ćelave glavurde, sedi i gleda... ispostavi se rijaliti. I tu sam video nekog kao tranvestitta ili peška nemam pojma, uglavnom ...morao sam da čujem, i presela mi pljeska, ali reče to našminkano bucmasto degeneriče, reče on "U ovi trenuci..." Pa krajičkom oka poglea oko sebe, pa ponovi "U ovi trenuci...". I ja se nešto mislim, on je to namerno skrlj'o padeži jer se to ceni i uvažava u našm ruralnom tranzicijskom društvu, vole ljudi nepismene, pa se udvarao publiki i skupljao glasove nepismneih vlasnika mobilnih. Mis'im, tak'i' mi utisci. I nisam odonda svrnuo u tu kafanu jebo ih rijaliti u guzicu.Gledam serije na ruskom hrtu Dear John a bili i Kings (vrlo zanimljiva polusapunica), fuzbal i to...Ali... s kim god da prčam svi oduševljeni ŠojiČem i moram da begam od nji', da me ne oabvestu o rijalitima, jer me zabole patak ko je kome šta.Tako da je to krš od konverzacije.

Link to comment
I ja se nešto mislim, on je to namerno skrlj'o padeži jer se to ceni i uvažava u našm ruralnom tranzicijskom društvu, vole ljudi nepismene, pa se udvarao publiki i skupljao glasove nepismneih vlasnika mobilnih. Mis'im, tak'i' mi utisci. I nisam odonda svrnuo u tu kafanu jebo ih rijaliti u guzicu.
izveo si pogresan zakljucak, on je makedonac pa otud verovatno ta greska s padezi
Link to comment

najgledanije u 2010.:1. Serija „Selo gori, a baba se češlja“ - RTS12. Serija „Greh njene majke“ - RTS13. Finale Dejvis kupa - RTS14. Serija „Moj rođak sa sela“ - RTS15. Serija „Bela lađa“ - RTS 16. Svetsko prvenstvo u fudbalu, Australija - Srbija - RTS17. Farma 2 - finale - Pink8. Farma 2 - useljenje - Pink9. Svetsko prvenstvo u fudbalu, Srbija - Gana - RTS110. „3 pa 1 za Oslo“ - RTS111. Novogodišnje Grandovo narodno veselje - Pink12. Grand narod pita - Pink13. Dnevnik 2 - RTS114. Veliki brat - finale - Pink15. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo u fudbalu 2012, Italija - Srbija - RTS116. Veliki brat - useljenje - Pink17. Finale Svetskog prvenstva u fudbalu, Holandija - Španija - RTS118. Liga šampiona, fudbal, Partizan - Arsenal - RTS119. Polufinale Svetskog prvenstva u košarci, Turska - Srbija - RTS120. Farma 2 narod pita - Pinkex hemi car - dobio uput sa (m)rtv(og)foruma na parapsihopatologiju (devojacko car promenjeto u faca)

Link to comment
najgledanije u 2010.:1. Serija „Selo gori, a baba se češlja“ - RTS12. Serija „Greh njene majke“ - RTS13. Finale Dejvis kupa - RTS14. Serija „Moj rođak sa sela“ - RTS15. Serija „Bela lađa“ - RTS 16. Svetsko prvenstvo u fudbalu, Australija - Srbija - RTS17. Farma 2 - finale - Pink8. Farma 2 - useljenje - Pink9. Svetsko prvenstvo u fudbalu, Srbija - Gana - RTS110. „3 pa 1 za Oslo“ - RTS111. Novogodišnje Grandovo narodno veselje - Pink12. Grand narod pita - Pink13. Dnevnik 2 - RTS114. Veliki brat - finale - Pink15. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo u fudbalu 2012, Italija - Srbija - RTS116. Veliki brat - useljenje - Pink17. Finale Svetskog prvenstva u fudbalu, Holandija - Španija - RTS118. Liga šampiona, fudbal, Partizan - Arsenal - RTS119. Polufinale Svetskog prvenstva u košarci, Turska - Srbija - RTS120. Farma 2 narod pita - Pinkex hemi car - dobio uput sa (m)rtv(og)foruma na parapsihopatologiju (devojacko car promenjeto u faca)
Od svega sam gledao samo boldovano. Ja sam car.
Link to comment
najgledanije u 2010.:1. Serija „Selo gori, a baba se češlja“ - RTS12. Serija „Greh njene majke“ - RTS13. Finale Dejvis kupa - RTS14. Serija „Moj rođak sa sela“ - RTS15. Serija „Bela lađa“ - RTS 16. Svetsko prvenstvo u fudbalu, Australija - Srbija - RTS17. Farma 2 - finale - Pink8. Farma 2 - useljenje - Pink9. Svetsko prvenstvo u fudbalu, Srbija - Gana - RTS110. „3 pa 1 za Oslo“ - RTS111. Novogodišnje Grandovo narodno veselje - Pink12. Grand narod pita - Pink13. Dnevnik 2 - RTS114. Veliki brat - finale - Pink15. Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo u fudbalu 2012, Italija - Srbija - RTS116. Veliki brat - useljenje - Pink17. Finale Svetskog prvenstva u fudbalu, Holandija - Španija - RTS118. Liga šampiona, fudbal, Partizan - Arsenal - RTS119. Polufinale Svetskog prvenstva u košarci, Turska - Srbija - RTS120. Farma 2 narod pita - Pinkex hemi car - dobio uput sa (m)rtv(og)foruma na parapsihopatologiju (devojacko car promenjeto u faca)
ovo je gledanije od svetskog prvenstva? ne verujem da je ovo tacno.
Link to comment

Srbija - Nemacka je bilo vanredno stanje. Utakmica je bila u radno vreme, ali su je gledali svi. U svim firmama je radio televizor koji su gledali svi zaposleni. Radile su mozda samo neke hitne sluzbe.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...