Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

sutra ujutru se opraštam od mora. nosim kući brdo pega na licu za uspomenu.

 

iskustva, preporuke, skida li se to nečim ili samo... hm, prođe. mazala sam CDior kremu za lice sa zašt. fak. 50 i sve vreme čučala pod suncobranom. lice, istina, nije izgorelo, ali imam brdo pegica. to nije uobičajeno za moje lice, but than again, imam skoro 43 godine i koža stari.

 

da napomenem samo da inače (poslednjih sigurno 7 godina) imam rozaceu, koju držim pod kontrolom. 2010. kad sam poslednji put bila značajno na moru lice mi je bilo poludelo i od toga jer rozacea ne trpi vrućine. sad ništa. koža se iščistila i super je. mislim, sem pegica.

 

ako neko ima savet ili preporuku, bila bih zahvalna da to podeli sa mnom.

 

p.s. slika je namerno cb da se bolje vide pege. sve što vidite kao pegu i jeste pega u realu.

edit. ono na bradi nisu bale, nego se sliva voda.

 

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
  • 2 months later...

aha..pa onda mislim da ce mi avenue vise odgovarati jer ja ionako kombinujem hidratantne sa masnom kremom koju stavim samo oko ociju jer mi nije dovoljna hidratantna za deo oko ociju a za ostatak lica jeste..a sada mi treba nesto da me jako i samo da me hidrira jer se susim kao sundjer na suncu,samo bez sunca :(

Edited by ivy
Link to comment

pa nije bila krema u dm-u pa sam uzela maxfactor 2000 kalorija maskaru i kanda je kul..ja sam do sad bila verna rimmelu i mejblinu

i mejbilin bejbi lips ,,labelo,, plavo

Edited by ivy
Link to comment

e dobar meybeline baby lips.. mojshtjurajzing je i bolji od labela jedno 20x..ja sam uzela obicni,zuti ali cu uzeti i neki u boji

ja i nisam nešto oduševljena. ništa specijalno. koristim plavi, hydrate. jeste bolji od labela, ali gori od rosala. najbolji do sad mi se pokazao onaj mercatorov myface. zakon. ali, nema ga u rodiću u kojem kupujem već neko vreme.

Link to comment

meni je vichy aqualia thermal stik za usne vrh

hidrantan, lagan i prijatan, meni sasvim dovoljan, ali doduse ne znam kakav je za hladnije podneblje

Edited by morgana
Link to comment

pa vichy je malo preskup za mene jer ja stalno gubim,lomim,krsim labela pa mi nije prakticno..obicno imam nekoliko za svaki dzep/torbu/prostoriju...

 

 

a krema(avene hydrance optimal ) je super,lagana je a kao i da hrani malo,otkud znam...najzad imam svoje lice nazad ..hvala:) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...