Jump to content
IGNORED

Nokti


cyberwor/L/d

Recommended Posts

pa nema trajne obojenosti nokta kad je lak kvalitetan? ja to nemam ni od opija ni od inglota.a trackanje - imam dve leve ruke a dešnjak sam, tako da možeš da zamisliš.

Link to comment

jbg, ja onda imam ili lose nokte ( sto je vrlo verovatno, skroz su se nesto izbrazdali?) ili imam lose lakove.a za okolnu kozu se nismo razumeli. recimo kad skidam bordo lak, obordi mi koza sve do sredine prsta :lolol:

Link to comment
a za okolnu kozu se nismo razumeli. recimo kad skidam bordo lak, obordi mi koza sve do sredine prsta :lolol:
eee, tu moraš izdašno da koristiš i vaticu i aceton. znači ništa mackanje i packanje naokolo. natopiš vaticu, pritisneš na nokat, zadržiš nekoliko sekundi, onda cim nagore (u pravcu i smeru rasta nokta), i baciš, pa sa čistom opet.s za sam nokat uvek možeš prvi sloj da namažeš bezbojnim lakom, pa tek preko njega tamnocrveni.
Link to comment
  • 2 months later...
  • 6 months later...

i na dodir i na izgled :D ali recimo da je P2500. moze i da se turpija noktom nokat! 

 

salim se, ali sad kad si me pitala sam pomislila kako bi to bio koristan izum. elem, ovaj koji ja imam je crno-crni, dakle sjajni momenti nisu crveni, kao sto sam na netu videla. meni nimalo nije neprijatan osecaj, i te granulice su vrrrrlo sitne. cini mi se, primera radi, da je lice malagurskog daleko grublje. 

Link to comment
  • 2 months later...

ovo

 

orange_maybelline_coloroma_orange_attack

 

je lak za nokte za dvoljevoruke. tj, i kad ga smotana osoba maze lijevom rukom na nokte desne, ispada pristojno i nezamazano. eto. pretpostavljam da nije najnajbolji ikad, jeftin je, ali moj uslov svih uslova je ispunio.

Link to comment

ovo

 

orange_maybelline_coloroma_orange_attack

 

je lak za nokte za dvoljevoruke. tj, i kad ga smotana osoba maze lijevom rukom na nokte desne, ispada pristojno i nezamazano. eto. pretpostavljam da nije najnajbolji ikad, jeftin je, ali moj uslov svih uslova je ispunio.

apsolutno saglasna! koristim taj lak, i bas tu nijansu i zaista je odlican. sem sto se lako nanosi, dugo i stoji... ja jedino preko nanesem i top coat, trenutno koristim essie-ov, da mi se brze osusi...

Link to comment
  • 2 months later...

Jedva sam čekala da potrošim megalomansko pakovanje OPI lzn, 15ml. Bolje da je srednje veličine pakovanje cca 10ml, manja cena, brže se potroši, menjaš boje etc. Najbolje mi leže L'Orealovi lzn i to oni iz grupe Resist&Shine, ali ih retko nalazim. Izgleda da su izašli iz asortimana, kao i linija Jet set.

Edited by halloween
Link to comment

ja samo da preporucim one eveline lakove...

stavila gel prvi put pre 6 meseci, puko mi jedan nokat dok sam drndala kofer, sama ostale skinula i usput sjebala nokte.

kupila eveline sos, jbt... prvi put u zivotu imam nokte koji se ne listaju i ne pucaju... vec dva i po meseca...

sad sam presla na onaj diamond hard, koji kao bazu koristim...

pa eto, ako neko ima problema sa noktima koji se listaju, pucaju i slicno...

it works.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...