Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

ne znam za te fudbalerke, daj neke slike.

 

nego, napravila sam sranje. slučajno sam zažutela gornji deo kose, misleći da radim nešto drugo, tj da nema šanse da se to desi u 20 minuta. blam me je da pričam detalje, poslednji put sam ovako kretensku stvari sebi uradila 1999. al tad je bilo bombardovanje i sve, pa čovek ima alibi za budalaštine.

ono što me zanima jeste koliko minimalno treba sačekati pre nego što zafarbam kosu u neku smeđu boju? na glavi imam loreal preference glam lights upotrebljen danas.

 

attachicon.gifnesrecnoplava.jpg

 

pola sata?

 

ozbiljno,mogla si odmah sinoc da se prefarbas...samo sad pazi da ne budes zelena,nesto sto se desi kod prefarbavanja plave kose u smedje,mislim da ne bi trebalo da se desi ako se bira farba sa vise crvenim tonovima,neka cokolada i slicno..

Edited by ivy
Link to comment

mislim da boja ne ide na zeleno ako nema pepeljastu primjesu

 

imala sam iskustvo sa brzinskim prefarbavanjem, tj dan poslije nesretnog i nezeljenog odlaska u narandzasto. bila bih se prefarbala i istog dana da nemam jako osjetljivu kozu glave.

 

ali pointe, koliko moze da se vidi sa slike, meni tvoja plava ne izgleda nesrecno premda pretpostavljam da ti prijasnja boja bolje stoji.

Edited by morgana
Link to comment

da,da pepeljasta je krivac..

 

ali point je,koliko sam shvatila na ostatku glave smedja a samo tu gore plava pa to (kvazi) ne prilici njenim godinama :P  a da nije mogla bi opusteno da ostane plava,ili da se ofarba cela jer su plavuse sa smedjim ocima najlepsa kombinacija  :wub:

Edited by ivy
Link to comment

pola sata?

 

ozbiljno,mogla si odmah sinoc da se prefarbas...samo sad pazi da ne budes zelena,nesto sto se desi kod prefarbavanja plave kose u smedje,mislim da ne bi trebalo da se desi ako se bira farba sa vise crvenim tonovima,neka cokolada i slicno..

morala sam da izadjem iz kuće 10 minsa nakon autozločina, a vratila se uveče posle 10. nemam farbu po definiciji u kući (nije to cedevita :)), a nešto sam u tripu da kosu ne treba farbati svako malo.

plus, od koleginice sam u sms-u čula za tu zelenu mogućnost, i smrzla se, ali nisam skapirala da li duže čekanje smanjuje verovatnoću zelenjenja ili ne. 

 

hvala puno, ajvi, hvala morg. 

 

edit. @morg - ja sam htela sunce u kosi, a ne ognjenu zemlju  :frust:. nemam ten za ovu boju (ili sam preplanula ili sam rozacea-rumenka), i sludim se skroz kad se pogledam u ogledalo. 

Edited by pt 2.0
Link to comment

morala sam da izadjem iz kuće 10 minsa nakon autozločina, a vratila se uveče posle 10. nemam farbu po definiciji u kući (nije to cedevita :)), a nešto sam u tripu da kosu ne treba farbati svako malo.

plus, od koleginice sam u sms-u čula za tu zelenu mogućnost, i smrzla se, ali nisam skapirala da li duže čekanje smanjuje verovatnoću zelenjenja ili ne. 

 

hvala puno, ajvi, hvala morg. 

 

edit. @morg - ja sam htela sunce u kosi, a ne ognjenu zemlju  :frust:. nemam ten za ovu boju (ili sam preplanula ili sam rozacea-rumenka), i sludim se skroz kad se pogledam u ogledalo. 

 

 

duže držanje pojačava mogućnost zelenjenja ali uglavnom u pepljastim tonovima..tako da sa tvojom narandžastošću :p i nekom čokoladom mislim da ne bi trebala imati problema

Link to comment

nije lako biti uradi sam žena.

inače je piece of piss. probaj jednom.

 

ajvi, čokolada it is. merci!

Piso sam, jedared, sedeci na klonji - dignuta daska, solja na metar, ugodjaj velicanstvenijim cine.
Link to comment

:wub:

potpuni ejtis, retro luk - meni se skroz đa

ti si otprilike jedini. možda bi i indi odobrio, njemu ionako ličim na onu neku iz one neke grupe retro elektro... osamdesete.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...