Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

Dior izbacio tzv. Hammer pantalone za sledecu sezonu :ph34r:00010m.jpg
nije jedini...jil sander i fendi imaju istu foru...garant su bili (uroljani) na istoj zurci kad im je sinula ideja..inace za mene armani & RL i dalje rulaju...+ rykiel ima dobru liniju za jesen...to od ovog "high" fashiona...inace jeftinije varijante CK-ja i Armanija, tipa Ck jeans ili AX ,AJ,i express su isto ok i they can get the work done wink.gif ...
Link to comment

Pokusavam da nadjem neki beli dzemper/cardiganOvaj iz Banana Republic je savrsen, samo kako ga dobiti u Srbiji?br525910-01vliv01.jpgInace pazario one matore 'riblja kost' pantalone. Kontam da pogledam dedine fotke i pogledam par crno belih filmova da vidim dal ce jos nesto dobro da mi padne na pamet.

Link to comment
Ovaj iz Banana Republic je savrsen, samo kako ga dobiti u Srbiji?
pitas nekog od forumasa da ti posalje :) ...inace, banana republica i GAP su jedno te isto, malo razlicitiji style. BP je malo vise prepi dok je GAP casual...u Budimpesti ima GAP pa se mozda tamo moze naci...
Link to comment
speaking about preppy, evo nešto od brooks brothersmen-outfit-425-lg.jpg
Ovaj desno mi je obučen kao pokojni Steven Carrington I, previše podsjeća na country club. Livi već može proć. Valjda je stvar u zakravaćenosti?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...