Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

uf, bas je jako, jako postojan :-) ja ga probala u parfimeriji, spricnula malo na zglob i gusio me i sledeceg dana... bez sve sale, mnogo je jak parfem, pravi zimski i nocni sto mi se svidja kad mi prija taj neki osnovni miris, a sto nije slucaj sa ovim. ali moguce da ce tebi biti ok, ovaj je kao madmazel na steroidima, a tebi se on svidja. 

a ja cu, s obzirom da ne mogu sebi priustiti byredo /probala la tulipe, odlican mmmmm.../ ostati verna narcisu rodriguezu. iako mi se svidja i armanijev zlatni Si i tom ford, uvek mi srce zaigra kad osetim narcisa. svidja mi se i sto svi njegovi parfemi imaju tu neku notu koja meni jako, jako prija, a koja je provucena kroz sve parfeme, pa nemas osecaj kad prestanes jedan da koristis, da si se rastao od omiljenog mirisa. samo je neki jaci, drugi malo slabiji, neki vise zimski a drugi prolecni. trenutno mi najvise prija L' absolu, u ljubicastoj flasici.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 Aqva Amara Bvlgari je najgori muški parfem koji sam pomirisala, odvratno, jeftin po svemu osim po ceni (puna cena 8600 50 ml). Nije ni čudo što je na sniženju 50% u Liliju.

meni je on jako drag :(

edit: a, ne, ne znam za ovu Amara vrstu, imao sam samo običan Aqva

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

 Aqva Amara Bvlgari je najgori muški parfem koji sam pomirisala, odvratno, jeftin po svemu osim po ceni (puna cena 8600 50 ml). Nije ni čudo što je na sniženju 50% u Liliju.

 

živo me zanima po čemu je to jeftin

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...