Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

  • 2 months later...

nemoj biti prestroga, ima tu i interesantnih momenata ;-)

to je moda moje mladosti, armanijevi ogromni kaputi, sakoi na jedno dugme, sa ranglan rukavima ili sa  naramenicama, sljampavi dzemperi... ubedljivo mi je najodvratnije sve to stajalo, ali dzaba kad sam to prvo zavolela... posle, kada se prešlo na tesno i ukrojeno sve me zuljalo, stezalo, sve sam mislila sad ce mi puci dugmad :-) 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ne znam kako su ishajpovani Tom Ford parfemi (verovatno zbog Black Orchid), ali sinoć me je neka nesreća od žene ubijala White patchouli-jem sedeći do mene u bioskopu, neverovatno. Smrad i potpuno nepristojan za bioskop i pozorište.

Edited by halloween
Link to comment
  • 4 months later...

heklane patike wtf? :bljuv: plus krajnje neprakticno,pa tu palac probija za mesec dana i pored redovnog secenja nokta

 

i povratak malih ranceva ..s tim da oni jos mogu biti i ok..

Link to comment
  • 4 weeks later...

po Bostonu se za biznis nose superuske prenapregnute hlace koje se zavlace u pice, guze i ostale supljine i opet ne puknu.

a dole sto sugavije japanke.

Link to comment

karneri se vratili u modu, ne podnosim ih. ni ove saksije na rukavima takodje. 

 

yep +1. kao amadeus.

 

 

mozart_zpslbrzenvs.jpg

 

 

em je neprakticno. a tek probaj da obuces jaknu/kaput/dzemper na to. plus sto se umoci u sve. nositi to zahteva dobro uvezbanu koreografiju i specifican lajfstajl.

 

uopste mi nije jasno ko bi mogao danas da bude klijentela za tako nesto. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...