Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

hmm pa moze li nesto na ebayu da se nadje

ja nadjoh nesto tamo ali su cene par hiljada dolara (za apsolutno genijalne komade od mahagonija)

ajde mi posalji te linkove za americke sekretar stolove mozda neko shipuje u srbistan

izgleda da je DOBAR stolar jedina opcija ali kako ga naci jbga

U Americi to kupuju na nekim vikend marketima, žena kojoj je posoa preuredjenjeode sa kaminčićem i natrpa pa onda pokaže koliko je šta platila i meni ne bude dobro kad vidim koliko je za DŽ.  nisu to  samo za sekretar stolove već  blogovi uglavnom žena koje se bave  preuredjenjem nameštaja pa bude prikaz svačega što rade   :)  Linkove šaljem popodne,  , ne može se sve imati na poslu i PPP i fejs <_< A za slanje u Srbiju, bojim se da bi  na kraju cena bila zbog transporta veća nego  ovde da kupiš polovno

Link to comment

da vidis nemam pojma kolike su cene transporta

u svakom slucaju hvala za linkove

bar cu da parim oci malo

(i tiho u sebi da patim)

Pogledaj kod ovih  u Borči, evo jedne komode tog tipa , nemaju cene tako da moraju da se zovu

 

Ima na sledećim stranam još jedno 5 modela raznih vrsta komoda sekretara ovog tipa, za bar jednu bih ubila ;)

 

http://www.euroantikbg.com/komode/komoda-klaudija.html

 

za ovu http://www.euroantikbg.com/komode/komoda-sa-3-fioke-valerija.html

Edited by ljuttko
Link to comment

Treba nešto da se mlatim oko jednog ruiniranog stana ovih dana, pa me zanima zna li ko kako se najefikasnije i najbrže skida itison zalepljen za betonsku podlogu? Ono, koji su potrebni alati za tu rabotu ili neka hemijska sredstva pogodna za isto....Hvala unapred

 

 

 

 

 

 

Ne znam da li sam uboo pravi topik za ovakvo pitanje, ovaj mi se učinio prikladnim.

 

Acetonom, ali ne tako što se natapa previše, već na sledeći način.

 

Nakapa se parče (kaiš - traka) širine recimo 20 cm po sredini te zamišljene trake i brzo prekrije nekim najlonom, širim od te trake.

 

Najlon sprečava da aceton odmah ispari, za 20 cm bi trebalo recimo najlon širine 50cm. To ti je običan džak za recimo vešt. djubre podeljan na pola po nekoj ivici.

 

Pusti se da deluje 5-6 minuta. Špaklom se proba sa strane da li se skida, obično popusta polako ako ste pogodili koliko da natopite. Odlepljuje se sa jednog kraja i rola u rolnu dok se ne stigne do drugog kraja.

 

Izvadite najlon džak pa ponovite na susetdnoj traci - kaišu.

 

Otprilike ide 100ml na 1 metar kvadratni, zavisno od lepka.

Edited by zmanic
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Da li zastarela wc šolja može da bude uzrok baš blagog ali osetnog neprijatnog mirisa? Da ne menjam za džabe... Naravno, sve je održavano maksimalno, jednostavno mi ne pada na pamet ni jedan razlog osim tog..

Link to comment

jesi video jel ima vode u onoj rupi na sred kupatila?

tu bi stalno trebalo da bude vode..

 

 

i hocemo mi videti jednom kako si namestio stan?..sad vec pre nekoliko godina ..

Link to comment

jesi video jel ima vode u onoj rupi na sred kupatila?

tu bi stalno trebalo da bude vode..

 

 

i hocemo mi videti jednom kako si namestio stan?..sad vec pre nekoliko godina ..

 

Hoćete, jel mi veruješ da sam čekao da stavim zavese i dan danas sam bez njih.. :)

 

Kujnu™ i hodnik sam kačio, ostala samo dnevna.

 

Pogledaću ovo za vodu.. Ja je sigurno nisam sipao, moguće da je zbog toga..

Link to comment

Da li zastarela wc šolja može da bude uzrok baš blagog ali osetnog neprijatnog mirisa? Da ne menjam za džabe... Naravno, sve je održavano maksimalno, jednostavno mi ne pada na pamet ni jedan razlog osim tog..

Ako sve u wc solji izgleda ok ne bi trebalo...Ja pre tipujem na slivnik....

Link to comment
  • 1 month later...

Jel ima neko iskustva sa Rimskim zavesama, da preporuči neku radnju prodavca prijatelja rođaka sa solidnim izborom dezena i pre svega, adekvatnim kvalitetom?

Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...