Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Možda i Inđija Outlet.

 

ma tamo nishta nema i ono shto ima bude chak i skuplje nego u regularnim radnjama

 

konkretan primer, moje aktuelne tike lunarglide5 platila proshlo leto 10k i vidim iste (cak i boja) u outletovoj nike radnji pre dva meseca 11k. 

josh par stvari sam tako nashla da su skuplje nego shto sam platila po radnjama mnog pre, tad sam rekla da vishe nikad necu ici tamo

Link to comment

ma tamo nishta nema i ono shto ima bude chak i skuplje nego u regularnim radnjama

 

konkretan primer, moje aktuelne tike lunarglide5 platila proshlo leto 10k i vidim iste (cak i boja) u outletovoj nike radnji pre dva meseca 11k. 

josh par stvari sam tako nashla da su skuplje nego shto sam platila po radnjama mnog pre, tad sam rekla da vishe nikad necu ici tamo

Tamo vredi otići kada imaju akcije npr 30% na te cene.

A bude na par meseci.

Link to comment

Tamo vredi otići kada imaju akcije npr 30% na te cene.

A bude na par meseci.

 

ma njima svaki vikend neka @ludilooo akcija@ kad ono shit

 

jedini put sam super pazarila kad sam kupovala pocetkom oktobra letnje majice u najku, po 1000 din

Link to comment

ma njima svaki vikend neka @ludilooo akcija@ kad ono shit

 

jedini put sam super pazarila kad sam kupovala pocetkom oktobra letnje majice u najku, po 1000 din

Pisao na drugoj temi.

Tamo ideš da kupiš ali ništa konkretno i baš to, nego šta naleti povoljno. Trebaće™.

Link to comment

Samo da obavestim ko voli, u n sportu su vans authentic i oldskul oko 2200. U officeshoesu su znatno skuplje. Ja uzo ove 

 

 

vans-authentic-black-ee3blk-black-origin

 

 

a nešto ranije u officu nisam mogao da odolim ovim

 

 

vans-classic-slip-on-veyebww-black-white

 

Link to comment

Samo da obavestim ko voli, u n sportu su vans authentic i oldskul oko 2200. U officeshoesu su znatno skuplje. Ja uzo ove 

 

 

vans-authentic-black-ee3blk-black-origin

 

 

a nešto ranije u officu nisam mogao da odolim ovim

 

 

vans-classic-slip-on-veyebww-black-white

 

 

kada si to kupio i dje je taj n sport

Link to comment

Kupio neke kao crne kozne klasicne za neku svadbaju u subotu. Nosio ih jedan ceo dan, ubise jebote, izranjavane obe noge. A nisu male. Zna neko neku foru da podeli, kako da ih olabavim? Vidim na netu pominju neki krompir, pa onda stavljanje cipela u zamrzivac. Je li probao neko nesto od ovoga?

Edited by Kampokei
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...