Jump to content

Photo

Amerika, zemlja velika

• Please log in to reply
4537 replies to this topic

#4531 Jozef K.

Jozef K.
  • Members
  • 9,254 posts

Posted 15 October 2017 - 19:48:07

U ovom savremenom svetu političke korektnosti uopšte ne mogu da shvatim šta su tačno optužbe. Koliko sam shvatio nije silovatelj. Ispravite me ako grešim.

#4532 pacey defender

pacey defender

pod naletima kopita zla

• Members
  • 22,558 posts

Posted 15 October 2017 - 19:54:48

Vrlo je lako uputiti se u tematiku. Guglaj. 

#4533 namenski

namenski

Џонглер

• Members
  • 12,341 posts

Posted 15 October 2017 - 19:59:11

da se ne lazemo, da se njegovo prezime ne zavrsava na stein ovaj seksualni predator bi davno zavrsio iza resetaka. ocigledno je da su svi u filmadjijskom biznisu i mediji znali za to ali su cutali i zataskavali sve dok nije preterao i nisu mogli vise da ga brane

Jebote  :isuse:

#4534 Jozef K.

Jozef K.
  • Members
  • 9,254 posts

Posted 15 October 2017 - 20:05:27

Vrlo je lako uputiti se u tematiku. Guglaj.

Seksualno uznemiravanje i zloupotreba položaja da pokuša da dobije seks. Ako sam dobro shvatio.

#4535 ObiW

ObiW
  • Members
  • 4,462 posts

Posted 15 October 2017 - 21:38:26

Ne slažem se sa pitanjem. 

Vraćam pitanje. Da nije bilo Weinstein skandala, šta bi u milosrđu H.C. bilo drugačije? Ona je rekla da će da da Weinsteinov novac , ali ga knjiži u sumu koju svake godine daje. To je problem.

Dakle, ono što je trebalo da uradi je da ove godine na sumu od 10% koju svakako planira da da, doda i celokupan iznos Weinsteinove donacije. Pa neka tu sumu da kome god želi. 

Bilo bi postenije da taj novac vrati u onom istom periodu u kojem ga je primila. Pa ako je primila 30 hiljada (komandanteova procena) tokom recimo 20 godina, onda soma ipo svake godine +10% koje i inace daje. Ako je milion ipo (ovi iz tvog linka) tokom 20 godina, onda je iznos drugaciji, al' je princip isti: godisnji iznos +10% koje i inace daje. Missim, nije ona te pare dobila odjednom i stavila u carapu. Nerealno je ocekivati da napise cek za kompletan iznos.

#4536 pacey defender

pacey defender

pod naletima kopita zla

• Members
  • 22,558 posts

Posted 15 October 2017 - 21:55:59

Ne vidim gde se ne slažemo. Ja sve vreme govorim da je nepošteno od nje da odricanje od Weinsteinovih donacija podvede pod svakogodišnje uobičajeno milosrđe. Umesto toga treba da udeli novac koji joj je ovaj dao, što je zapravo i obećala . Dinamika i način davanja tog novca me ne zanimaju. Bitan je princip i rezultat.

#4537 ObiW

ObiW
  • Members
  • 4,462 posts

Posted 15 October 2017 - 22:23:21

Ne vidim gde se ne slažemo. Ja sve vreme govorim da je nepošteno od nje da odricanje od Weinsteinovih donacija podvede pod svakogodišnje uobičajeno milosrđe. Umesto toga treba da udeli novac koji joj je ovaj dao, što je zapravo i obećala . Dinamika i način davanja tog novca me ne zanimaju. Bitan je princip i rezultat.

Ali kada je Hilari iz cuga rekla pravu stvar? Da joj sledecih dana postave dodatna pitanja o vracanju tih para, dosla bi triangulacijom do ovako nekog odgovora (vracam, ali na rate) koji smo ti i ja sklepali.

#4538 Weenie Pooh

Weenie Pooh

upropastilac suštine zabave

• Members
  • 26,353 posts

Posted 15 October 2017 - 23:31:26

Seksualno uznemiravanje i zloupotreba položaja da pokuša da dobije seks. Ako sam dobro shvatio.

Dobro si shvatio, ali je prilično pipavo razgraničiti creep-rapist dublet. Eno Rose McGowan tvrdi da je nju bukvalno silovao, samo što se ona na to požalila ne policiji nego njegovom kolegi producentu koji joj nije poverovao na reč (a i da jeste ne znam šta je trebalo da uradi, da izvrši citizen's arrest).