Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

ma, ok. nego sam bio ubedjen da je tvoja. tj. da si ti pazario ovo meso i nasao se u "cudu".

U čudu sam se našao pre neki dan kada sam kupio nedovoljno pečeno pile u Idea ali se nisam setio da slikam.
Link to comment

Teško pitanje.

Najlakše je odneti nazad u radnju i uzeti novac nazad. Problem je što je ovo prošlo veterinarski pregled i najverovatnije ima pečat.

U tom slučaju se diže veterinarska inspekcija, a tu verovatno već i prestaje dalja akcija.

Link to comment

ok, kapiram. meni su ove gliste mnogo gore nego crvi. crvi mogu lako da se stvore, ali za ovu glistu je vrlo hard-core pitanje. nisam ni ja pametan sta bih uradio kada bih video glistu/ste. zapravo, ovo nije glista nego neki parazit?

Link to comment

da, kapiram. sada bas pitam po kuci da li znaju nesto u vezi afere matijevic vs glista. svi znaju :D

 

edit:

 

zapravo, mene je sada malo uozbiljilo ovo, potpuno sam prevideo ovo:

 

Problem je što je ovo prošlo veterinarski pregled i najverovatnije ima pečat.

Edited by hoffnung
Link to comment

ajmo onda ovako, sta bi ste vi radili kada bi ste videli nesto ovako?

 

 

1. Ne bih umeo da razlikujem glistu od crva, pogotovo ako izgleda kao na slici što je Tale stavio.

2. Štogod da je, bacio bih i više ne bih kupovao u toj radnji (možda bih razglasio)

 

Uzgred, čimi mi se da su mesare u Maksijima su sada neuporedivo bolje od onoga kako su izgledale pre više godina.

Link to comment

1. Ne bih umeo da razlikujem glistu od crva, pogotovo ako izgleda kao na slici što je Tale stavio.

2. Štogod da je, bacio bih i više ne bih kupovao u toj radnji (možda bih razglasio)

 

Uzgred, čimi mi se da su mesare u Maksijima su sada neuporedivo bolje od onoga kako su izgledale pre više godina.

ma, video bi 100% crv je mali/sitan, vidi ovog stvora koliko je!

Link to comment

Pozoves, oni rade do 22. Kažes gde si kupio. Imaš račun. Dođeš ti, dođu oni. Daš im uzorak. Oni to dalje procesuiraju. Kazne ako je za kaznu. Ti odmah na kasi dobiješ novac nazad

Link to comment

Jednom je žena u NN prodavnici reklamirala čokoladu sa lešnicima punim crva, Simka.

 

Matijević radnja br.50 je na Bulevaru preko puta Đerma. Znam za preporuku da se kod njih ne kupuje pileće meso uopšte uzev, ali posebno dodajem da je u toj radnji svim pilićima uvek rok trajanja do sutra ili prekosutra, a uobičajeno je 4-5 dana. Šta rade s njima od klanja do stavljanja u radnju?

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...