Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

jaka definicija boje, sivkasta a moze sa malo zuckaste ili purpuraste ili braonkaste. bas svasta
bash si pogodio sustinu! ja na primer cenim taj modni R&D koji dodje do toga da trzistu plasira tako dobar detalj kao sto je boja koja moze da varira od zukaste do purpuraste a da se sve one izmedh sebe slazu i da dobro idu sa bilo kojim cipelama, tasnama ili bilo kojim detaljima.i meni je na prvi pogled bila smeshna ali sam uzela prvoo jedan komad (haljinu cini mi se) koja je tako dobro isla sasvim i svacim da sada gledam da upotpunim paletu ostalim taupe varijantama.
Link to comment
Da :D Morala sam da se hvalim, ti znas da sijes, ona modesti kuva, svi nesto rade....
moze ova modesti da osvezi svoje haljine tvojim nakitom?:)zapravo, jedini nakit koji nosim donosi mi sestra iz Beograda (a i sama sam bila kod Dve Smizle) nakit i cipele su najbolji suvenirisvaki put kad uzmem nesto iz fioke kazem sebi :wub: kad se setim sestre, trenutka kad sam nesto kupila/dobila...i da ne zaboravim - OBEVAZNO da otvorimo, kada vreme dodje "zimske haljine" koje tako osvezavaju zimske "cizma&panatalone/farmerke" kombinacijeEDIT - ja prva, ja prva :heart: za BGhosta! Edited by msmodesty
Link to comment

Meni bi bilo zadovoljstvo i da ih za sporetom nosis :P ♥ LeylaDve smizle nisam odavno obilazila, hm. Ja jesam svrakasta, ali cak i za moj ukus smizle umeju previse da sljaste. i jos jedno :heart: za tog hostaedit: bilo mnogo srca

Edited by pachule
Link to comment
Meni bi bilo zadovoljstvo i da ih za sporetom nosis :P ♥ LeylaDve smizle nisam odavno obilazila, hm. Ja jesam svrakasta, ali cak i za moj ukus smizle umeju previse da sljaste. i jos jedno :heart: za tog hostaedit: bilo mnogo srca
imam neke sa secenim rogovima - kad spremam meso :Da za letnju kombinaciju koju spremam za leto bi mi jako trebalo da nabavim nesto veliko - bold ogrlicu za sledecu kombinaciju - sarong iz Malezije (saren sa cvetovima) koji cu da umotavam kao suknje i najobicnija majica sa kratkim rukavima - bela, crvena ili drecavo zelena i ceger - sarenvidis problem - mora da postoji balans izmedju cvetova na suknji i ogrlice...inace sam sarong i majica bi izgledali smesno
Link to comment
Hvala na doprinosu temi, nadam se da će ostati na ovome, i da ga više neće biti. Drži si ti, dečko, patkometrijskih tema na forumu, ipak ovo nije mesto za to.
ccc, zar ovako sa jednim ekspertom za boje? :( molim moderatore za zastitu, ja samo zelim sa svojim drugaricama da komentarisem boje haljina
Link to comment
Cvet u kosu, ovako na gumici, ili na rajfu. Letnji hit ;) th_IMG_4202.jpg
yes! zelim :)
a sta je sustina?
ma zaboravi taupe i grejz i slicne gluposti kapiram da zvuci pretenciozno i iritirajucesustina je da kad biras kroj dobro izaberes i boju i kako je bas cudno sto, kad vidis kako tih tako "mis/krtica" boja , sto nisu cesce korisceneiskustvo kaze da su lake za odrzavanje (cak i kad izblede ne bude tako ocigledno), lake za kombinovanje i sl. Edited by msmodesty
Link to comment

ma nisam se bunio zbog pretencioznosti, vec zbog netacnosti. pa i na onom wiki-linku pise da ne postoji konsenzus oko toga sta je taupe, a pogledaj i one uzorke pri dnu strane, zar bi sve one boje krstila istim imenom?

Link to comment
Cvet u kosu, ovako na gumici, ili na rajfu. Letnji hit ;) th_IMG_4202.jpg
cvet u kosi obozavam i nosim vec godinama, a otkrila kako dobro stoji skroz slucajno!cesto nosim kosu skupljenu u balerina pundju, ali to je neka moja skalamerija koju improvizujem i gde se vide stipaljkice koje drze kosu. da bih ih prikrila jednom mi padne na pamet da zabodem dva mala cveta preko njih i od tad je taj detalj verni pratilac svake moje pundje. redovno dobijam pitanja kako je pravim, ocekujuci neku veliku mudrost :). stavljam dva mala sa desne strane radje nego jedan veliki, al' ko ima glavu za te velike i oni mogu da izgledaju super, kao neka stilizovana flamenko varijanta. suptilan, nenametljiv cvet - savrseni detalj za graciozne letnje haljine.na rajfu bi mi cvetovi bili malo previse, al ne branim, uvek se nadje neko kome i to dobro stoji.
Link to comment

Doprinos temi u vidu preporuke prodavnica materijala :wub: U Zemunu za koju je mislim pitala Morgana - bivsa robna kuca Zvezda na trecem spratu - Italteks, to je taj lanac prodavnica gde se kupuje na kilo tj tako su i cene izrazene a nema sta nema- moj savet je da se uvek pogledaju materijali za sezonu koja prolazi - tada su snizeni na bagatelu - prosle jeseni sam nakupovala materijala za haljine po cenama od po 200, 300 din za metar , sad se moze naci jesenjih na snizenju a letnji tek malo skuplji.Ko ima novaca i voli dobre ali i skuplje - prodavnica Tuba, mala, da ne moz manja biti a ima blago od materijala - ona ulicica sto izlazi ukoso na 29 novembra od Decanske, imena joj ne znam. Ima jos skupljih ali u krizi drzimo s eovih sto prodaju na kiloI, za one koji siju sami, najnovija Burda koja je vecini priucenih snajderki ko sto sam i sama bila pocetni kurs sivenja i krojenja ima vrlo lepe modele haljina sa krojevima - nekoliko osnovnih a mastoviti i vesti i daju ih prepraviti u sta god pozelite.

Link to comment
Ko ima novaca i voli dobre ali i skuplje - prodavnica Tuba, mala, da ne moz manja biti a ima blago od materijala - ona ulicica sto izlazi ukoso na 29 novembra od Decanske, imena joj ne znam. Ima jos skupljih ali u krizi drzimo s eovih sto prodaju na kilo
cetinjska. tu su bile na jako kratkom potezu dve radnje sa materijalima, vrlo mastovito snabdevene.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...