Jump to content
IGNORED

moderacija tenisa, nazivanje igraca, itd...


Timmy

Recommended Posts

Da pitam moderaciju, tj, Rosa, zasto je pisati Pederer zabranjeno, a Lignjoslav nije. Pederer je pre svega jezicka sprdnja, izmena jednog slova u prezimenu, a donekle odslikava i karakter doticnog. Lignjoslav je takodje karakterno, ali je donekle i vizuelno poredjenje, sto nije bas najlepsi motiv za nadimak. Pa ako moze Lignjoslav (a sto ne bi moglo :) ) moze vala i Pederer :)

Link to comment

Da pitam moderaciju, tj, Rosa, zasto je pisati Pederer zabranjeno, a Lignjoslav nije. Pederer je pre svega jezicka sprdnja, izmena jednog slova u prezimenu, a donekle odslikava i karakter doticnog. Lignjoslav je takodje karakterno, ali je donekle i vizuelno poredjenje, sto nije bas najlepsi motiv za nadimak. Pa ako moze Lignjoslav (a sto ne bi moglo :) ) moze vala i Pederer :)

 

 

nece moci nista od toga. kad god vidim brisacu.

Link to comment

nece moci nista od toga. kad god vidim brisacu.

 

Dobro, a da ga oslovljavamo sa  HRM (His Royal Majesty)  :nobles: , mislim da bi On to najviše voleo . 

 

 

Inače, volela bih da Novak osvoji RG i da ubode zlato na OI.

Edited by Arkadija
Link to comment

nece moci nista od toga. kad god vidim brisacu.

Razumem te al mislim da si preoštar :)

Reče čovek, a kolko znam, svi smo "ono na P" shvatali ne kao sprdanje sa sexualnom orijentacijom "onoga ko **** Mirku" nego upravo kao zezanje na račun njegovog karaktera. Inkriminisana reč se i u svakodnevnom govoru koristi upravo za to... koliko god non-PC to zvučalo... jbg lepote srpskog jezika :)

Ruku na srce Federer (with the capital P [emoji14] ) nam godinama servira materijal za to, ma koliko bio omiljen na terenu, kod publike, kolega, koleginica, drugara iz kraja i malih zelenih čupavih stvorenja sa Vege 7 :)

 

Edit: jel to sad znači da nema ni "nadimka iz Sunđer Boba" (koji me je priznajem i nervirao.. al ok, poštujem ko voli) kao ni sprdanja ni sa jednim imenom tenisera/teniserke? Ozbiljno pitam :)

 

sent...using...

Edited by Max Morlock
Link to comment

Čoveče, mi živimo u Vučićevoj Srbiji, nemoj da kukam u kakvom sistemu vrednosti se krecemo. A ti hoćeš da budemo veći Bavarci od Nemaca.. Daj nam oduška i ne kaki :d

 

Ja mislim da ce Pederer biti najozbiljniji protivnik Novaku u osvajanju gs turnira ove godine. Da redukcijom broja turnira, šanse mu opet rastu.

Edited by Timmy
Link to comment

To ti vec ne verujem :) Neka taj napiše javno ili neka cuti doveka :d

 

Ja sam prvi kome smeta nekorektan govor, posebno sam osetljiv na gej populaciju (taj koji se buni nije veći peder od mene :d)Ali ovo nije to..

Edited by Timmy
Link to comment

To ti vec ne verujem :) Neka taj napiše javno ili neka cuti doveka :D

 

Ja sam prvi kome smeta nekorektan govor, posebno sam osetljiv na gej populaciju (taj koji se buni nije veći peder od mene :D)Ali ovo nije to..

 

Nisam ja taj koji je slao Rosu poruku jer ne radim takve stvari ali posto si vec prozvao te kojima smeta da se javim.

 

Ros, samo brisi, bar od mene imas punu podrsku.

Link to comment

Nisam ja taj koji je slao Rosu poruku jer ne radim takve stvari ali posto si vec prozvao te kojima smeta da se javim.

 

Ros, samo brisi, bar od mene imas punu podrsku.

 

Da dodam da se i na ostalim forumima brišu takve stvari, Olderer i slično se toleriše, ali bi Gayerer verovatno dobilo crveni karton. :)

Edited by Time Crisis
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...