Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Partije sa prijateljima ne utiču na rejting igrača, ali smanjuju mogućnost da se uzme veći broj pera (jer, onda ne možeš odigrati pet partija za rejting). Zato igram prijateljske partije sa drugog naloga.

Edited by Quizmaster
Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

E, a šta znači kada mi izađe obaveštenje da nemam dovoljno tokena ?Nisam odigrao 5 partija danas.
Da citiram jedan strip iz čuvene edicije Tom i Jerry: "Barney, nema više kobasa" :)Svaki dan sajt dodeljuje 50 tokena posetiocima, pa ukoliko želiš igrati više od jedne partije dnevno, treba da uplatiš tokene sms porukom. Razumljivo, ljudi koji pripremaju sajt hoće nešto i da zarade. Plaćanje za više igara možeš eskivirati jedino otvaranjem novog naloga na fejsbuku, samo što u takvoj varijanti ne možeš postići dobar rezultat za rejting-listu.
Link to comment

U redu je sto hoce da zarade ali su mogli bar da naprave malo vise od nekoliko desetina pitanja i asocijacija. Posle 15 partija mi se vec ponavljalo po vise puta.Ima i previse glupana koji se ikljucuju na pola partije tako da i nije neka igra da bi se placalo.

Link to comment

Da, dešava se da bude ponavljanja pitanja i asocijacija, ali nailazim i na dosta novih stvari, pa iz toga zaključujem da domaćini sajta unose nove zadatke. Nije to baš tako jednostavno uneti gomilu asocijacija, spojnica i pitanja, treba vremena da se to pripremi. Kad se sve sabere, ipak sam zadovoljan, mada se slažem da može i bolje. Igra teče glatko i zabavna je, a nisam nailazio na neke velike greške, čak je i baza sa rečima za slagalicu sasvim solidna. U budućnosti će verovatno uvesti da se igra sa protivnicima približnog rejtinga, što bi bilo dobro za iskusne igrače koji traže izazov, kao i za početnike, koji se sigurno demorališu kad ih neko pobedi sa 150 i više poena razlike.

Link to comment

meni u jednoj partiji igre povezivanja bile evropska prvenstva u fudbalu i u kosarci. ovom drugom sam se jos i zaradovala, u odnosu na prvo.a ima jedno pitanje koje bi valjda trebalo da bude trik ili tako nesto'koliko puta je srbija bila evropski sampion u odbojci 2011. godine?' :mellow:

Link to comment
meni u jednoj partiji igre povezivanja bile evropska prvenstva u fudbalu i u kosarci. ovom drugom sam se jos i zaradovala, u odnosu na prvo.a ima jedno pitanje koje bi valjda trebalo da bude trik ili tako nesto'koliko puta je srbija bila evropski sampion u odbojci 2011. godine?' :mellow:
dva puta, i muskarci i zene :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...