Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

o, quizmasteru, kako navatis zrtve za 120 poena dnevno?!u 4-oj i 5-oj partiji po pravilu mi upadaju likovi sa 0 ili ispod 100 poena. i niko ne odustaje, a meni se nece da dajem 5 tokena.

Link to comment

Opa, onda sam ja imao lep prvi dan cool.gif ili je pocetnicka sreca u pitanju :P 10rraja.pngps. kada se dobijaju ovi tokeni za pozvane prijatelje ? troje od pozvanih je prihvatilo poziv i odigralo par partija, ali ja jos nisam dobio ni jedan token

Link to comment
o, quizmasteru, kako navatis zrtve za 120 poena dnevno?!u 4-oj i 5-oj partiji po pravilu mi upadaju likovi sa 0 ili ispod 100 poena. i niko ne odustaje, a meni se nece da dajem 5 tokena.
Danas sam igrao sa nekim likom što ima rejting oko 700 i dobio ga 192:60, što mi je donelo 134 pera za rejting listu. Kad su protivnici slabiji, pomaže mi to što ih u startu oduvam na brojkama i slovima, pa onda nakon 0:70 neki pobegnu i naguram rezultate preko 200. :fantom:
Link to comment

Ekeke, nije loše ovo. Odigrao svoju kvotu i dobio sve. Ustvari, prvu nisam jer sam stisnuo pogrešno dugme i predao, a imao sam super reč. Ondak sam se iznervirao i otišao. Dvoje mi pobeglo kasnije. A šta znače ona pera i jaja i sove i takoto...?

Link to comment

Elem, Boogieman je hrabro izašao crtu. Nije mu krenulo dobro i nazirao se debakl, ali se u finišu partije popravio i izborio za častan poraz.Trebaće mu još vežbe da bi mogao ozbiljnije da mi se suprotstavi, ali na ovom nivou igre sigurno bi mogao da se prijavi na TV Slagalicu i zabeleži barem dve-tri pobede. boogiemanqm.jpg

Link to comment
A šta znače ona pera i jaja i sove i takoto...?
Postoji mesečna rejting lista za koju se gleda 10 najboljih dnevnih rezultata. Sistem je zamišljen tako da donosi veće bonuse onima koji odigraju 4-5 partija dnevno, to jest tera igrače da uplaćuju tokene sms porukama. Najbolji igrači sa liste dobijaju nagradne tokene (ja sam za treće mesto u februaru zaradio 1200 tokena).Pored pera, igrači za pobedu dobijaju i rejting poene, koji im donose titule. Kod nekih početnih titula igrači su u stadijumu jajeta, kasnije dobijaju titule Sova Sovijatičar, Sova Sovademac, itd.Postoji neka formula po kojoj se obračunavaju pera i rejting. Više pera može se osvojiti u igrama sa bolje rejtingovanim protivnicima. Edited by Quizmaster
Link to comment
Kad su protivnici slabiji, pomaže mi to što ih u startu oduvam na brojkama i slovima, pa onda nakon 0:70 neki pobegnu i naguram rezultate preko 200. :fantom:
ja ne bezim tako lako ... i fala Bogu kad nisam jedini :)80226014.jpg- slova su mi najslabija igra, tu sam znao da nemam sanse, navijao sam da se padne svih 12 suglasnika ako je moguce ali se to nije desilo ...- brojke sam omanuo, uz mastermajnd, to mi je omiljena igra- ko zna zna, totalni fijasko, dok ja procitam pitanje Quizmaster vec dao odgovor. Ovo nisam nikad video, cak ni na Conquiztadoru, da neko odgovori ispod 1.2 sekunde- spojnice sam imao srece, pala se moja omiljena oblast - geografijada sam popio veceras neki staropramen manje, mozda, ali mozda bih imao jedno 15 poena vise, ali opet bi to bilo daleko kad Quizmaster na slovima i "ko zna zna" napravi 80-90 poena razlike... eto, napisah cisto da znate sta vas ceka ako naletite na njega :)edit: evo ovo vam pricam, mnogo je brz ! Cak i sliku okacio na forum pre mene ! Edited by BOOGIEMAN
Link to comment

Pošto vidim da među našim forumašima vlada interesovanje za ovaj vid igre, dajem obaveštenje o vrlo zanimljivom takmičenju. :)5. Kviz kup Srbije, čiji organizator je Savez zagonetača Srbije, biće održan tokom aprila u formi MONDOSLAGALICE. Turnir počinje 1. aprila, a moći će da učestvuje maksimalno 64 slagaličara. Možete već početi da se prijavljujete, na moj mejl zoradis@eunet.rs ili još bolje, preko mog fejsbuk naloga. Za prvi deo takmičenja biće formirane grupe, poludirigovanim žrebom. Pojedini kvizaši biće određeni za nosioce i smešteni u šešire kako se ne bi mogli sastati u ranoj fazi, a tu podelu ću napraviti ja na osnovu dosadašnjih rezultata na Kviz kupu Srbije, na TV kvizu Slagalica i na upravo završenom internet kupu. Da sve bude svečanije, žreb će biti javno prenošen u Fejsbuk grupi "Klub ljubitelja kvizova", 30. marta 2012. godine. Potom ću saopštiti parove za sva kola po grupama, kao i dalju šemu takmičenja. Završni deo Mondoslagalice, u kome ostanu najuspešniji, igraće se po kup sistemu.Za najbolje takmičare predviđeni su pehar, medalje i enigmatska literatura. DOBRO DOŠLI! mondoslagalica.jpg

Link to comment
Danas sam igrao sa nekim likom što ima rejting oko 700 i dobio ga 192:60, što mi je donelo 134 pera za rejting listu. Kad su protivnici slabiji, pomaže mi to što ih u startu oduvam na brojkama i slovima, pa onda nakon 0:70 neki pobegnu i naguram rezultate preko 200. :fantom:
navatah jednog.rejting 770, na kraju 174 - 16 za mene. ukupno 133 poena.nesto se mislim da ni ne igram poslednju partiju za danas. ne znam hoce li mi se to odraziti na sutrasnji skor?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...