Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

ne pratis...trazila momcila pre par i vise strana ❤️❤️❤️koliko je imao kada si ga sterilisao? eno onom mom, tata sav ponosan, pocela mudasca da vise, zgrazavam se na otpozadi jer je navikao da mi sedne na grudi :)

pocele i dlake kuku majko, rekla sam muzu on ce da se brine za taj zadnji deo. a ide kao da su mudasca kugle za kuglanje a ne klikeri

Link to comment

Video sam, bicu azurniji. : )

Imao sedam i po meseci. Sve je proslo rutinski, cak se podigao iz anestezije brze od ocekivanog pa su nas zvali ranije jer je poceo da se dernja i pravi haos. Uvece je gundjao zbog kragne i to ga je bas nerviralo, vec naredni dan se navikao. Nije hteo da nuzdi napolju, smetala mu je kragna za njuskanje ali je trpio nadprosecno. Tu je bila malo zajebancija dok nismo poceli da mu skidamo kragnu za napolje. Vrati se iz setnje i sedne, gleda kragnu i ceka da mu je vratimo, kontam da je mukica mislio da mu je to nova ogrlica. Obozava da ide kod veta, mislio sam da ce se promeniti nakon operacije i silnih injekcija, ali jok. Mi parkiramo ispred, on skici od srece i vuce unutra, jedva docekao kontrolu. Imao je malo hiperaktivnosti nakon skidanja kragne i vratilo mu se neko grickanje stvari koje nije dirao preko dva meseca, kao da se resetovao na cetiri meseca starosti. Sad je normala, sve kao pre zahvata.

 

Pozdrav za Ivana mudonju : )

Link to comment

Joj, kakav je sladak Momčilo, nestvarno, prepametno biće, sa ovim tamnim očima iz kojih isijava temperamentnost, inteligencija i privrženost. :heart:

Edited by halloween
Link to comment

držati dva psa (ili psa+mačku) koji se slažu je prava stvar, uvek bih preporučila.

+1

ne znam kako cemo dominik i ja kad nam sutra ode rocco, nnigde te ekipe

 

momcilo je lutkica  :wub:

Link to comment

trenutno razmišljam i brinem hoće li se jedna mala što živi uz plažu na koju odlazim ošteniti bez problema.

jedanaestoro! omg, nisam mogla da verujem.

jedno nije preživelo. ostali su kao oveći miševi u svim postojećim kučećim bojama.

Link to comment

nek im je sa srecom

da, trebaće im. 

 

o tome ću misliti za mesec dana. sad je mama mažena i pažena, a njih već reklamiram. neka napune bar dve nedelje, pa ću u agresivniju kampanju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ne znam da li su i vasi psi alavi, ali ja alavicu kao sto je moja Sara jos nisam videla

smotala danas parce oglodane kosti, trenutak moje nepaznje, i zaglavi joj se popreko na zadnim zubima, preko grla skroz. :rant:

to izvadim cas posla kad se inace desi, medjutim sada se zabilo u zube prejako, popizdela sam

zgrabim debila, trk kod veterinara sve s njom u rukama, blizu srecom, stignem tamo gola voda,crvena ko paprika, izvade joj kost za 15 sec, vrti debela guzicom,  ostade ja bez iljadarke...

Lepo mi dodje ponekad da je zgromim, ali sa druge strane kad pomislim da bi moglo nesto da joj se desi pretrnem. Nek je ona meni ziva i zdrava jebes i pare i trcanje :wub:

 

 

 

e da, i na kraju da mi totalno zaprzi corbu kad smo izasli od veta ispisa se carica na plocice ispred kafica, kao ne moze da doceka do zelene trave, joj, zemljo otvori se, da je ono drugo bar mozes da pokupis

Edited by Sara
Link to comment

ne znam da li su i vasi psi alavi, ali ja alavicu kao sto je moja Sara jos nisam videla

smotala danas parce oglodane kosti, trenutak moje nepaznje, i zaglavi joj se popreko na zadnim zubima, preko grla skroz. :rant:

to izvadim cas posla kad se inace desi, medjutim sada se zabilo u zube prejako, popizdela sam

zgrabim debila, trk kod veterinara sve s njom u rukama, blizu srecom, stignem tamo gola voda,crvena ko paprika, izvade joj kost za 15 sec, vrti debela guzicom,  ostade ja bez iljadarke...

Lepo mi dodje ponekad da je zgromim, ali sa druge strane kad pomislim da bi moglo nesto da joj se desi pretrnem. Nek je ona meni ziva i zdrava jebes i pare i trcanje :wub:

 

 

 

e da, i na kraju da mi totalno zaprzi corbu kad smo izasli od veta ispisa se carica na plocice ispred kafica, kao ne moze da doceka do zelene trave, joj, zemljo otvori se, da je ono drugo bar mozes da pokupis

 

:D  :wub:

 

kost im je zakon nad zakonima

pre par dana u setnji kiki zagrabila neku koscicu i ja pokusala da joj izbacim iz usta, ona rezi, steze, na kraju me zakacila zubima i iskrvarila prst malo

toliko sam se osecala lose, ne toliko besno koliko tuzno, jadno, popisano kao nikad u zivotu

moja beba da mene ugrize :( a ustajem svako jutro u 6:20 da uncuta isetam pre posla i kad mi dusa spava i kad je kisa

al obozavam je najvise  :heart:

Link to comment

ne znam da li su i vasi psi alavi, ali ja alavicu kao sto je moja Sara jos nisam videla

smotala danas parce oglodane kosti, trenutak moje nepaznje, i zaglavi joj se popreko na zadnim zubima, preko grla skroz. :rant:

 

 

imao sam isti problem, jedna baba koja živi u prizemlju, zgrada pored moje keve večito baca koske ispred zgrade i par puta se moja keva raspravlja sa njom ali dzabe

 

na kraju sam morao da joj stavim onu drvenu kašiku u usta, da ne može da ih zatvori totalno, onda majka sa drugom jedva nekako uspela da izvadi tu zaglavljenu kosku

 

normalno da je na kraju palo plakanje i grljenje  :lolol:   :wub:

 

inače scena od pre nekih 5-6 godina(pre no što su nam doneli ovo sad kuče) ta ista baba je kuče koje je zgrada čuvala poslala da ga uspavaju

majko moja pa mislim da mi je to bio jedan od najtužnih dana u životu

ama nikakve veze nije imao sa njom, prosto je ona smatrala da se to kuče muči i pozvala ljude

istina je da je imalo samo neku izrsaslinu koju su lekari trebali da reše(keva sve dogovorila) i ova baba na svoju ruku pozove da ga odvedu i uspavaju

 

jebem li ga, evo i sad mi je teško kad pišem o tome, uspavali kuče ni krivo ni dužno 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...