Jump to content
IGNORED

Borba protivu dosadnih insekata


Lezilebovich

Recommended Posts

Sada sam video reklamu za Raid (na bazi peska, šta god to bilo), pa se setih da stvarno treba da kupim neki anti-komančeros. šta vi koristite, preporuke, antipreporuke, autan, raid, ovo-ono ...

Link to comment

Ja koristim obicno onaj hmmm...utikac da ga tako nazovem sa tabletom....posto zivim medj' rastinjem spasilo me od najezde komaraca koju smo imali posle poplava onomad pre godinu-dve.... a imlementirali smo i neke inovacije tada - tata je usisavao komarce sa plafona jer drugacije nismo mogli protiv njih... :unsure:

Link to comment
Ja koristim obicno onaj hmmm...utikac da ga tako nazovem sa tabletom....posto zivim medj' rastinjem spasilo me od najezde komaraca koju smo imali posle poplava onomad pre godinu-dve.... a imlementirali smo i neke inovacije tada - tata je usisavao komarce sa plafona jer drugacije nismo mogli protiv njih... :unsure:
to se i meni dešavalo jedno vreme (dok sam žiceo u prošlom stanu), samo nisu bili komarci nego mušice. Ceo plafon...koja marka je ovih električnih teralica ?
Link to comment
ja bih onu UV lampu što pecka/davi bube
Jel ima to stvarno negde da se kupi? Kućna varijanta.Nema lepseg zvuka od onog pucketanja, svaki "puc" jedan krvolok manje. Muzika za moje usi.
Link to comment
Jel ima to stvarno negde da se kupi? Kućna varijanta.Nema lepseg zvuka od onog pucketanja, svaki "puc" jedan krvolok manje. Muzika za moje usi.
našao sam bio u Merkuru, al je lampa radila samo jednu noć i crkla. Bofl. Komšija je iz Australije doneo neki bug catcher, sama lampa je oklopljena, ali je ispod voda pa se dave. To je više za bašte.nisam video da se igde prodaju, jedino možda preko neta...
Link to comment

U svakoj samopozluzi ima RAID-ovih preparata, i ODLICNI SU.. Postoje i utikaci, i za tablete i za tecnost. Moj savet je dati malo vise para za to , ali je bar provereno efikasno. Ranije su na pijacama mogli da se nadju ti utikaci za manje para, ali sada zaista ili ne rade uopste, ili rade dan-dva pa crknu. (Sada su , valjda, Kinezi i na to stavili tapiju...)U drogerijama ima i "Terakom" gela (BG Pharm) i zaista je dobar (ko vise voli da se maze.) Ostalo nisam probala.

Link to comment

uh zamalo da zaboravim, imate to, te lampe na puckanj :P u kralja petra, ex 7og jula, nizbrdo iz kneza prema dorcolu. ima dve majstorske radnje s leve strane, pa ne ona prva sa textilom, neg druga, oko 700-800 dindzi lampica. eo.+ molim neki sovjet glede strshljenova, al da nije u modu indijana dzonsa, supermena i ostalih narodnih heroja, sa visenjem sa krova :P

Edited by thermal bug
Link to comment
+ molim neki sovjet glede strshljenova, al da nije u modu indijana dzonsa, supermena i ostalih narodnih heroja, sa visenjem sa krova :P
Onda jedino da se vratiš u prošlost i satreš gamad u začetku. Ne stvarno, nema druge do da im se leglo uništi. Al verujem da u gradu postoje službe koje to rade, neka veterina, zaštita zdravlja, bem li ga... Stršljeni su opasni, tu su i sitna deca... Ne zajebavaj nego telefon u ruke.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...