Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

Ljudi,

Ovaj dvojac nema gde, greota da skoncaju na ulici ili u nekom azilu

Ima li neko da moze da im pruzi bar privremeni smestaj dok se ne udome, ja bih ucestvovala koliko mogu

Bela curica ima oko mesec dana, a zuti debeljko oko 2 meseca

 

 

oba_zpslcz53ttb.jpg

 

 

bela%20zenkica_zpsdinazsuv.jpg

Link to comment
  • 1 month later...

20161028147769225790328.jpg

 

Ovo je mače koje je mama maca donela i skućila ispred moje zgrade. Ima li neko ko bi je uzeo makar privremeno da se ne smrzne napolju, dok je trajno ne udomimo. Moja životinja se sa tim ne slaže, a nemam prostoriju u kući u kojoj bih mogla da ih odvojim, jer nema terase, a sa dvoje dece ne mogu jednu sobu da učinim nefunkcionalnom. 

Predivna je.

Link to comment

Dranata, uzmi mace i oglasi, ti zuti se brzo udome, neces dugo da se mucis sa tvojima

 

 

Edit: dva steneta sto sam okacila gore su udomljena:: :)))

Edited by Sara
Link to comment
  • 5 months later...

dragi forumaši, ovo milo štene traži nekog da mu pruži ljubav i dom... sterilisano je i živi u ulazu jedne zgrade... ako znate nekoga ko bi bio rad da ga udomi, molim vas prosledite dalje...

97343c3e81eeafd1724206d2c77a71a7.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

ima li negde blizu dorcola za usvajanje pasa...trazim nekog malog psa a da nije civava, za moje in-laws ako budu hteli? neko pseto sto nece biti teze od 5kila, mesanac sta god. moze i zemun

Edited by mustang
Link to comment
  • 4 weeks later...

Pojavio se večeras i nakoh hranjenja primirio ispred zgrade, nisam nikog uspeo da nađem da ga bar privremeno skući dok mu ne nađemo nekog. Neka NS okolina bi bila idealna, ali vozio bih gde god da treba.

 

wE7bRv.jpg

Link to comment
  • 1 month later...

Drugar me zamolio da prosledim poruku - posaljite mi PM za kontakt detalje.

 

Mačak je star 4 meseca, izuzetno je dobre naravi. Obožava da se mazi i da se drži u rukama. Veoma je pažljiv sa kandžama, uopšte ih ne izvlači dok se mazi i igra sa decom. Retko fina maca. .. Nalazi se na Novom Beogradu.

 

 

A8ppJi5.jpg

 

GykmuZQ.jpg

 

0dnrGUT.jpg

 

xUr3ESO.jpg

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...