Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2017


Timmy

  

33 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

  2. 2. Ko osvaja?



Recommended Posts

  • Replies 637
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    83

  • renne

    57

  • dùda

    36

  • Arkadija

    35

Top Posters In This Topic

Није могло горе.

Pa dobro, Vimbldon je, nije mnogo bolje ni na "drugoj strani" ????

 

Ako bude igrao kako treba svejedno mu je da li je žreb ovakav ili je put do (polu)finala popločan Berdisima ;) i Troickijima :wicked:

 

Ako ne, neće videti ni Delpa...

 

 

 

Sent from my SM-N910C

Link to comment

Није могло горе.

Federer ili Nadal, realno svejedno. po formi, cak je Federer mozda i laksi.

Thiem, Raonic, Cilic ili Wawrinka. na travi, svakako Thiem najlaksi. mislim, on nece ni doci do 1/4finala... jedino Delpo u trecem, ali jbg, ne moze bas bas sve da ti se namesti

 

sasvim dobar zreb za Novaka. mada je njemu u ovom momentu mnogo veci problem igra nego bilo kakav zreb

Link to comment

Dobar zreb za Novaka. Sve sem Delpa u trecem kolu po mom milsjenju najbolje opcije. Nema mina, u osmini i qf sve sljakeri. Tim svakako najbolja opcija od cetvorice mogucih. Pa i Fed u polufinalu. Samo taj Delpo. Ali da je on toliko dobar mrdnuo bi bar malo sa te 30te pozicije na kojoj se nalazi godinu dana. Ume on da bljesne naravno, ali ako Novak iole odigra kako moze proci ce njega i po mom misljenju lagano stici do polufinala. Ali naravano veliko je to AKO kod Novaka.

 

Dosta me raduje Jankov put. Prvo kolo sa malim Donaldsonom, u drugom pobednik Zebalos - Lorenci (32). Sve to Janko moze da prodje. U trecem projektovano Tim. Ali ne bi me iznenadilo da on ni ne doje tu. I u eventualnoj osmini najjaci Berdih i Gaske. Uz malo srece i mnogo dobre igre moze Janko do cuda i cetvrtfinala sa Novakom. 

Link to comment

Dobar zreb za Novaka. Sve sem Delpa u trecem kolu po mom milsjenju najbolje opcije. Nema mina, u osmini i qf sve sljakeri. Tim svakako najbolja opcija od cetvorice mogucih. Pa i Fed u polufinalu. Samo taj Delpo. Ali da je on toliko dobar mrdnuo bi bar malo sa te 30te pozicije na kojoj se nalazi godinu dana. Ume on da bljesne naravno, ali ako Novak iole odigra kako moze proci ce njega i po mom misljenju lagano stici do polufinala. Ali naravano veliko je to AKO kod Novaka.

 

Dosta me raduje Jankov put. Prvo kolo sa malim Donaldsonom, u drugom pobednik Zebalos - Lorenci (32). Sve to Janko moze da prodje. U trecem projektovano Tim. Ali ne bi me iznenadilo da on ni ne doje tu. I u eventualnoj osmini najjaci Berdih i Gaske. Uz malo srece i mnogo dobre igre moze Janko do cuda i cetvrtfinala sa Novakom. 

 

Novak je u RImu lagano pobedio Del Potra. Veća je opasnost Lopez koji je osvojio Kvins pre neki dan.

Link to comment

To bi onaj Spanac nesljaker jedini :) 

 

Krunicka u grcevitoj borbi da prezivi marticku. Dobila prvi set, drugi izgubila u TB. Pa imala 6 MP na svoj servis kod 5:3. A sad spasava MP na servis protvnice kod 5:6

Link to comment

Izgubila Krunic. Pa samo JJ imamo u glavnom zrebu kod zena. Al i ona odmah na Radvansku, pa nece dugo. Viktor i Lajovic mogu eventualno do drugog kola.

 

U dublu Zimonja sa Viktorom, Janko sa Kuznjecovim. U prvom kolu idu svi na nenosioce.

Link to comment

Nole ima da im svima jebe mame, kao vegan on je blizak s travom.

Kako blizak? Valjda suprotno - on unistava sve to zeleno, pa ga ni trava ne voli :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...