Jump to content
IGNORED

US Open 29.8. - 11.9. 2016.


Timmy

  

31 members have voted

  1. 1. Pobednik?

    • Novak
      19
    • Marej
      4
    • neko treći
      8
  2. 2. Pobednica?

    • Serena
      15
    • Muguruza
      4
    • Halep
      1
    • neka četvrta
      11


Recommended Posts

Bliži se i poslednji GS turnir. Novak ponovo favorit. Ovaj put mozda manji nego na ostalim turnirima ove godine. Najozbiljniji konkurent naravno Endi. Ali ne sme se nikako otpisati ni Delpo. Mozda jos Raonić. Eventualno Nishi i Vavrinka, možda i naloženi Ćilić. Al svakako je najrealnije za očekivati finale Novak - Marej.

 
Kod žena opet Serena favorit, ali je tu krug favoritkinja svakako veći. Svaka iz prvih 20 se može nadati nekom čudu.
 
Krenule su kvalifikacije. Imamo 5 predstavnika u muškom i 4 u žesnkom delu ždreba. Jedini Đere igrao od muških i dobio lagano nosioca. Al ima jos jednog na putu. Od devojaka Jakšič i Jorović prošle u drugo kolo. Ostali nocas ili sutra.
 
 
 
 

 

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    108

  • mlatko

    86

  • Jeremija

    70

  • renne

    58

Top Posters In This Topic

Biće neizvestan turnir, koji svakako odlučuje o broju jedan na kraju godine.

 

Delpo će opet dobiti wild card i zagorčati nekom život, kapiram da može daleko.

 

Marej je igrao dosta mečeva u nizu i bojim se da će to da ga stigne sada, može da se očekuje iznenadjenje u osmini finala npr.

 

Nadal bi mogao do polufinala, iznenadio mi je formom na olimpijskim igrama, videćemo.

 

Novak je potpuna misterija, a to je ono što me najviše nervira. Može da ispadne odmah, a može i do samog kraja, ne deluje mi previše spremno.

 

U svakom slučaju, vrlo je moguće da imamo novog GS osvajača, svakako je najujednačeniji turnir u poslednjih godinu i po dana.

Link to comment

Šta znam, iznenadio bih se da Delpo ode daleko, tipa polufinale-finale. Tenis na 5 i na 3 seta nisu isti par cipela, plus što nema on još kondiciju za ful GS, a da nije neka šetnja kroz žreb.

Videćemo, mislim da će Rafa da bude dobar.

Link to comment

Ako Novak ispadne u prvom kolu, a Maki osvoji, razlika se smanjuje na 1775 bodova

A u ovogodišnjoj trci, ako marej stigne do finala, a Đovak ispadne u prvom kolu, razlika će biti samo 5 bodova

Link to comment

Odakle sad priča da će Novak da ispadne u prvom kolu? Mislim ozbiljno, fejlovao je u Riou™ al šta god on pričao to je samo jedno više manje amatersko takmičenje (u smislu love i bodova) dok je ovo full blooded GS s puno parica i bodova u igri... :s_d:

 

Sent from my SM-N910C

Link to comment

Uzme li ga sad, onda je vanzemaljac. Wimbledon i Rio su zajebani porazi. Nema sanse da nije uticalo na samopouzdanje, plus su ostali namirisali krv, imace ozbiljan pritisak. Mislim, on je svakako jedan od najvecih koji su ikada uzeli reket u ruke, ali uzme li US open sada ja skidam kapu.

Link to comment

Krstin i Tepavac prosli prvo kolo. Milojevic ispao.

Edit. Prosla Krunic, ispala Stojanovic.

Upozno sam Tepavca pre nekih 14 dana dok sam bio na odmoru u Portorozu. On je igrao chalenger turnir, ispao u polufinalu od domačina Zemlje. Jako cool lik, dobro servira samo malo je previše nervozan. Praticu ga malo vise :). Držim palceve da dogura do glavnog dela na Us openu :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...